Opowieści z Krainy Spokoju  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Opowieści z Krainy Spokoju

Aleksandra Sepielak

Audiobook relaksacyjny dla przedszkolaków.

30,60 zł Brutto

29,14 zł Netto

36,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 36,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 30,60 zł
check W magazynie
tag_faces 61 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Opowieści z Krainy Spokoju. Audiobook relaksacyjny dla przedszkolaków

Opowieści z Krainy Spokoju to cykl opowiadań będących pomocnym narzędziem zarówno dla nauczycieli, jak i dla samych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Młodzi odbiorcy w czasie słuchania opowiadań relaksacyjnych nie tylko regenerują swoje zasoby, ale także odbywają podróż do świata wyobraźni, co dodatkowo rozwija ich zdolności poznawcze – między innymi tak ważną we współczesnym świecie kreatywność. Nauczyciele natomiast otrzymują pomoc we wsparciu grupy w czasie odczuwania intensywnych emocji czy nadmiernej pobudliwości i rozkojarzenia.

Opowiadania relaksacyjne

W skład publikacji wchodzą książeczka oraz płyta CD z audiobookiem – jest to 6 opowieści relaksacyjnych, z których każdą czytamy lub odtwarzamy dzieciom podczas osobnych zajęć, niemniej są one połączone postacią wróżki. Wprowadza ona słuchaczy w nastrój każdej historii, a po jej zakończeniu pomaga powrócić do rzeczywistości.

Audiobook relaksacyjny dla przedszkolaków

Audiobook posiada oprawę dźwiękową złożoną z muzyki relaksacyjnej, napisanej specjalnie dla dzieci. Jest ona strojona na częstotliwościach, które harmonizują z ludzką naturą, dając poczucie głębokiego rozluźnienia – tego typu bodźce dźwiękowe powodują, że organizm znacznie szybciej się regeneruje.

W publikacji użyto utworów o delikatnych i subtelnych dźwiękach, które wpływają kojąco i relaksująco na dzieci. Barwy melodii pobudzają wyobraźnię, jednocześnie przyczyniając się do osiągnięcia stanu wyciszenia emocjonalnego.

W postać wróżki wcieliła się Sylwia Zelek-Golonka (artystka współpracująca z Chórem Polskiego Radia i Teatrem STU w Krakowie), narratorami zaś zostali Iga Krzaczyńska (związana z Filharmonią Krakowską) oraz Przemysław Szopa (debiutujący w roli lektora).

Aleksandra Sepielak

jest przedszkolnym i szkolnym psychologiem dziecięcym. Na co dzień prowadzi indywidualną i grupową terapię psychologiczną dzieci oraz otacza wsparciem konsultacyjnym ich rodziców. 

Szczegóły
9788367101554
Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Aleksandra Sepielak
Data premiery
2023
ISBN
9788367101554
Format
135x185
Stron
20
Okładka
miękka
Nr katalogowy
33991
Zobacz także
chat Komentarze (0)