Ortografia na 6  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ortografia na 6

Elżbieta Szymonek , Beata Kuczera , Krystyna Cygal

Książka, która jest idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów, jakie może mieć z ortografią uczeń szkoły podstawowej. "Ortografia na 6" to idealne połączenie teorii z praktyką.

11,95 zł Brutto

11,38 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Przedstawiamy książkę, która jest idealnym rozwiązaniem wszystkich problemów, jakie może mieć z ortografią uczeń szkoły podstawowej. Ortografia na 6 to idealne połączenie teorii z praktyką. Znajdują się tutaj przystępnie i zrozumiale wyjaśnione reguły ortograficzne z przykładami, a także ogromny wybór różnorodnych ćwiczeń.

Zgodnie z zasadą, że najlepiej jest uczyć się przez zabawę, część z nich to krzyżówki, uzupełnianki oraz teksty wesołe i przyjemne, które nie znudzą ucznia, lecz zaciekawią go i sprawią, że czas z książką upłynie szybko i przyjemnie. Oprócz nich książka zawiera duży wybór dyktand do pisania ze słuchu, które może wykorzystać nauczyciel lub rodzic do pracy z dzieckiem w domu - w tym przypadku autorki również zadbały o to, by teksty były odpowiedniej długości i poruszały ciekawą dla ucznia tematykę.

Szczegóły
Greg
9788373276116
Wydawnictwo
Greg
Autor
Elżbieta Szymonek, Beata Kuczera, Krystyna Cygal
Data premiery
2020
ISBN
9788373276116
Format
140x200
Stron
144
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)