Pan Tadeusz (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Pan Tadeusz (wydanie z opracowaniem i streszczeniem)

Adam Mickiewicz

W Soplicowie na Litwie Sędzia właśnie gości szlachtę, która przyjechała do niego w związku z procesem o zamek między Soplicami i Horeszkami. Po zakończeniu szkoły w Wilnie wraca też jego bratanek, młody Tadeusz.

17,98 zł Brutto

17,12 zł Netto

17,98 zł szt.

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 36 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Wydanie Pana Tadeusza kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

W Soplicowie na Litwie Sędzia właśnie gości szlachtę, która przyjechała do niego w związku z procesem o zamek między Soplicami i Horeszkami. Po zakończeniu szkoły w Wilnie wraca też jego bratanek, młody Tadeusz. Czy perypetie miłosne beztroskiego młodzieńca zakończą się szczęśliwym małżeństwem? Czy uda się wzniecić powstanie na Litwie? Jak zakończy się spór między Soplicami i zaściankiem dobrzyńskim?

Szczegóły
Greg
9788373271920
Wydawnictwo
Greg
Autor
Adam Mickiewicz
Data premiery
2018
ISBN
9788373271920
Format
145x205
Stron
336
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)