Praca z uczniem mającym trudności z matematyką - Karty pracy - Klasa 6  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Praca z uczniem mającym trudności z matematyką - Karty pracy - Klasa 6

Barbara Stryczniewicz

Książka oferuje 20 elastycznych kart pracy (wersje A i B) oraz 7 kart powtórzeniowych dla uczniów klasy VI, dostosowanych do poziomu nauczania. Ważnym elementem jest motywowanie uczniów do samodzielnego rozwiązywania zadań poprzez elastyczny system motywacyjny. Karty zawierają wzory analiz do oceny umiejętności, a uczniowie są zachęcani do zapisywania pełnych rozwiązań dla kompleksowej oceny postępów.

22,95 zł Brutto

21,86 zł Netto

25,50 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 25,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 22,95 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 46 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Praca z uczniem mającym trudności z matematyką - Karty pracy - Klasa 6 - Nowik - Barbara Stryczniewicz

W książce zamieszczono karty pracy obejmujące podstawowe zadania, które są dostosowane do poziomu uczniów klasy VI. Zadania te nie muszą być rozwiązywane w określonej kolejności, dając nauczycielom elastyczność w dostosowaniu ich do indywidualnych planów lekcji. Aby zmotywować uczniów do aktywnego uczestnictwa w rozwiązywaniu zadań, istotne jest powiązanie ich z odpowiednim systemem motywacyjnym.

Każdy nauczyciel może dostosować własny system motywacyjny zgodnie z zasadami oceniania obowiązującymi w szkole i dla danego przedmiotu. To podejście ma na celu stworzenie pozytywnej atmosfery zachęcającej uczniów do samodzielnego rozwiązywania zadań, przy minimalnej pomocy nauczyciela.

Matematyka - Karty pracy - Klasa 6

Dla uczniów klasy VI przygotowano 20 kart z zadaniami (wersja A i B) oraz 7 kart powtórzeniowych. Zadania są dostosowane do poziomu klasy i mają na celu umożliwienie samodzielnego rozwiązania lub wymagają jedynie niewielkiej pomocy ze strony nauczyciela lub innej osoby wspierającej.

Karty pracy zawierają również wzory kart analiz, które umożliwiają nauczycielowi ocenę stopnia opanowania przez ucznia poszczególnych umiejętności, sprawdzanych poprzez zadania. Wymagamy, aby uczniowie, podejmując się rozwiązania zadań, zapisywali pełne rozwiązania, co pozwala na bardziej kompleksową ocenę ich postępów, nie tylko wyników końcowych.

Szczegóły
Nowik
9788365587732
Wydawnictwo
Nowik
Autor
Barbara Stryczniewicz
Data premiery
2023
ISBN
9788365587732
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35465
Zobacz także
chat Komentarze (0)