Przyszła wiosna, idzie lato. Karty pracy  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Przyszła wiosna, idzie lato. Karty pracy

Alicja Tanajewska , Renata Naprawa

Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

50,91 zł Brutto

48,49 zł Netto

59,90 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 35,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 50,92 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
check W magazynie
tag_faces 102 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Przyszła wiosna, idzie lato - Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym - Harmonia - Renata Naprawa, Alicja Tanajewska

Jest to jedna z części serii Karty pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Serię tworzą 3 teczki:

Karty pracy

umożliwiają realizację treści nauczania wskazanych w podstawie programowej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zawierają ćwiczenia dotyczące trzech obszarów:

  • samoobsługi,
  • uspołecznienia,
  • rozwijania sprawności i umiejętności w zakresie edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, technicznej i plastycznej.

Publikacja jest adresowana do:

  • uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym,
  • nauczycieli specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych,
  • rodziców tych uczniów.

Renata Naprawa

– nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, terapeuta w zespole placówek specjalnych, były konsultant do spraw pedagogiki specjalnej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Posiada I i II stopień specjalizacji zawodowej w zakresie pedagogiki specjalnej. Jest współautorką licznych publikacji dla dzieci, uczniów (tj. kart pracy, materiałów edukacyjnych) oraz opracowań merytoryczno-metodycznych dla nauczycieli (tj. programów nauczania, przewodników, dostosowań edukacyjnych). Laureatka licznych nagród i medalu KEN za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Alicja Tanajewska

– nauczyciel dyplomowany, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, terapeuta, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający. Posiada I i II stopień specjalizacji zawodowej (w zakresie nauczania początkowego). Jest współautorką licznych publikacji dla dzieci, uczniów (tj. kart pracy, materiałów edukacyjnych) oraz opracowań merytoryczno-metodycznych dla nauczycieli (tj. programów nauczania, przewodników, dostosowań edukacyjnych). Laureatka licznych nagród i medalu KEN za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej.

Szczegóły
Harmonia
9788383096087
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Alicja Tanajewska
Renata Naprawa
Data premiery
2024
ISBN
9788383096087
Format
A4
Stron
164 kolorowe karty w bloku
Okładka
blok
Nr katalogowy
35717
Zobacz także
chat Komentarze (0)