Terapia ręki  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-3%

Terapia ręki

Wioletta Bartkiewicz , Aneta Giczewska

Publikacja koncentruje się na potrzebach terapeutów, nauczycieli i rodziców, oferując wgląd w rozwój małej motoryki u dzieci. Skupia się na roli rąk w codziennym życiu i znaczeniu precyzyjnych ruchów dla niezależności jednostki. Terapia ma na celu poprawę motoryki małej poprzez ćwiczenia i zabawy, które rozwijają sprawność ruchową, umiejętność chwytu oraz koordynację manualną, przygotowując także do nauki pisania.

33,95 zł Brutto

32,33 zł Netto

35,00 zł -3%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 35,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 31,50 zł
check W magazynie
tag_faces 68 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Terapia ręki - GiBa (aCentrum) - Wioletta Bartkiewicz, Aneta Giczewska

Publikacja odpowiada na potrzeby terapeutów, nauczycieli i rodziców, skupiając się na rozwoju małej motoryki u dzieci oraz mechanizmach kształtujących umiejętności manipulacyjne. Podkreśla znaczenie ręki jako wyspecjalizowanego narządu, który umożliwia wykonywanie zarówno prostych czynności jak pchanie czy podnoszenie, jak i bardziej złożonych, takich jak szycie czy pisanie. Sprawność rąk wpływa bezpośrednio na niezależność jednostki.

Motoryka mała

Terapia ręki ma na celu usprawnianie tzw. motoryki małej, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców, jak i dostarczenia wrażeń dotykowych i poznawania dzięki nim różnych struktur i kształtów. Są to ćwiczenia i zabawy mające rozwinąć sprawność ruchową dłoni dziecka, umiejętność chwytu oraz koordynację pomiędzy dłońmi. W późniejszym etapie obejmuje naukę pisania.

Szczegóły
aCentrum
9788394086909
Wydawnictwo
GiBa (aCentrum)
Autor
Aneta Giczewska
Wioletta Bartkiewicz
ISBN
9788394086909
Format
B5
Stron
94
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35659
Rok wydania
2014
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)