Tylkoja i moc wzespołków. Czyli jak wygrywać i jak przegrywać  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Tylkoja i moc wzespołków. Czyli jak wygrywać i jak przegrywać

Wojciech Kołyszko , Jovanka Tomaszewska

Książka ukazuje zdrowy sposób rywalizacji, śledząc losy bohaterów Puenty i Fokusa. Pokazuje, jakie wyzwania niesie ze sobą współzawodnictwo i jak znaleźć balans między ambicją a radością z działania. To inspirująca lektura dla dzieci i dorosłych, zachęcająca do rozmów i rozwiązywania trudnych sytuacji.

35,91 zł Brutto

34,20 zł Netto

39,90 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 39,90 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 35,91 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 72 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Życie to nieustanna podróż, pełna wyzwań i konkurencji. Warto nauczyć się, jak konstruktywnie podchodzić do rywalizacji, aby stać się lepszym człowiekiem i osiągać sukcesy, jednocześnie nie raniąc innych.

Tylkoja i moc wzespołków

prezentuje zdrowy model rywalizacji i pomaga unikać pułapek związanych z współzawodnictwem.

Główna bohaterka, Puenta, po zwycięstwie w szkolnych eliminacjach, przygotowuje się teraz do półfinału Wielkiego Turnieju – ważnego wydarzenia w fantastycznym świecie Filajków. Jej uczestnictwo w rywalizacji staje się źródłem wielu nieoczekiwanych i trudnych doświadczeń. Z drugiej strony mamy Fokusa, wyjątkowo uzdolnionego sportowca, który jednak nie chce dołączyć do zespołu trenera Temperamenta, mimo że to pomogłoby mu rozwijać swoje umiejętności. Jakie są motywy działania i decyzji obu bohaterów? Tajemniczy stwór Tylkoja odgrywa ważną rolę w całej historii. Czy możliwe jest połączenie ambicji i wytrwałego dążenia do celu z radością z tego, co się robi?

Łączybajki dla Małych i Dużych

to książki stworzone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ich celem jest inspirowanie rozmów i wspólnego rozwiązywania trudnych sytuacji.

Wszystkie informacje na dany temat znajdziesz na stronach przeznaczonych zarówno dla Małych, jak i Dużych. Te strony stanowią przydatne narzędzie dla rodziców, opiekunów oraz wszystkich osób pracujących z dziećmi.

Szczegóły
9788367665131
Wydawnictwo
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Autor
Wojciech Kołyszko, Jovanka Tomaszewska
Data premiery
2023
ISBN
9788367665131
Format
165x235
Stron
80
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35179
Zobacz także
chat Komentarze (0)