Góra Uczuć - Gra terapeutyczno-edukacyjna  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Góra Uczuć - Gra terapeutyczno-edukacyjna

Dagmara Teczke

Innowacyjna gra terapeutyczno-edukacyjna, stworzona z myślą o specjalistach i rodzicach, którzy chcą lepiej zrozumieć dzieci. Poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania, umożliwia eksplorację emocji, komunikację i budowanie więzi, będąc jednocześnie skutecznym narzędziem wspierającym rozwój psychoemocjonalny najmłodszych.

76,50 zł Brutto

62,20 zł Netto

85,00 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 85,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 76,50 zł
check W magazynie
tag_faces 153 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Góra Uczuć - Gra terapeutyczno-edukacyjna - Heim - Dagmara Teczke

Góra uczuć to innowacyjne narzędzie terapeutyczno-edukacyjne, które adresowane jest do specjalistów takich jak psychologowie, pedagodzy, terapeuci, jak również dla rodziców, którzy pragną lepiej zrozumieć swoje dzieci. Zaprojektowana w trosce o stworzenie bezpiecznej przestrzeni do dzielenia się doświadczeniami, emocjami i spostrzeżeniami, gra stanowi doskonałe wsparcie w procesie rozwoju i budowania relacji.

Opierając się na zdaniach niedokończonych, stymulujących ćwiczeniach wyobraźni oraz zadaniach dotyczących komunikacji interpersonalnej i technik oddechowych, Góra uczuć umożliwia eksplorację "świata dziecka". Pomaga ona odkryć schematy myślenia najmłodszych, ujawniając, w jaki sposób radzą sobie z współpracą i komunikacją w grupie.

Gra terapeutyczno-edukacyjna - Góra uczuć

stanowi nie tylko inspirujący wstęp do dalszych rozmów czy zajęć psychoedukacyjnych, ale również skuteczne narzędzie wspierające proces psychoterapeutyczny. Dzięki niej możliwe jest budowanie więzi, rozwijanie empatii oraz skuteczne wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci.

Elementy gry:

  • 1 instrukcja,
  • 1 plansza,
  • 25 kart "Bagaż doświadczeń",
  • 25 kart "Wyzwania",
  • kostka do gry,
  • pionki.
Szczegóły
Heim
5904730652001
Wydawnictwo
Heim
Autor
Dagmara Teczke
ISBN
5904730652001
Nr katalogowy
29756
Wiek
6+
Liczba graczy
2-4
Ilustracje
Joanna Depa
Opakowanie
Pudełko
Zobacz także
chat Komentarze (0)