Przygody psa i sowy. Bajki o uważności  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Przygody psa i sowy. Bajki o uważności

Agnieszka Jankowska-Figaj

Przygody psa i sowy. Bajki o uważnościzawierają opowieści o mądrej sowie, rozbrajającym psie i innych mieszkańcach lasu, którzy dzięki kolejnym przygodom...

47,00 zł Brutto

44,76 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 94 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Przygody psa i sowy. Bajki o uważności
zawierają opowieści o mądrej sowie, rozbrajającym psie i innych mieszkańcach lasu, którzy dzięki kolejnym przygodom odkrywają:

  • czym są cierpliwość, życzliwość i szczęście,
  • jak czerpać radość z drobnych rzeczy, które nas spotykają,
  • do czego może przydać się oddech, kiedy coś nas przestraszy,
  • jak podziękować komuś najpiękniej.

i wiele innych uczuć i sposobów radzenia sobie ze światem, który czasami może wydawać się trudny, wielki i przytłaczający.

Autorką bajek jest Agnieszka Jankowska Figaj, zaś ilustracjami opatrzyła je Kamila Loskot.

Poznaj psa i sowę

Pies

Jest niezwykle ostrożny i nieco nieprzewidywalny. Zdarza się, że ma trudności z kontrolowaniem swoich emocji. Działa bardzo szybko, stąd czasem się myli. Ma świetne wyczucie kierunku i z ogromną ciekawością bada wszystkie strony świata. Lubi działać w sprawdzony sposób, podchodzi z nieufnością do nowych rzeczy. Jest świetnym przyjacielem i zawsze służy pomocą. Uwielbia zapach świeżej trawy i jedzenie dosłownie każde, ale szczególne zamiłowanie ma do miodowego tortu i rozmarynu.

Sowa

Jest świetną słuchaczką. Spokój, mądrość i zamiłowanie do obecności sprawiają, że odnosi sukcesy w rozwiązywaniu różnych problemów (najczęściej psa). Zawsze gotowa do wygładzenia nierównych sytuacji. W (rzadkich) przypadkach, gdy wszystko wymyka się jej spod kontroli, robi sobie przerwę i uważnie oddycha, aby przywrócić ogólną harmonię. Zdolność do empatii pomaga jej zapewniać psu emocjonalne wsparcie. Nade wszystko ceni dumanie, przyrodę, kontakt z naturą i lekkie podmuchy wiatru w piórach. Mieszka w dziupli wysoko na drzewie.

Szczegóły
CoJaNaTo
9788363860455
Wydawnictwo
CoJaNaTo
Autor
Agnieszka Jankowska-Figaj
Data premiery
2020
ISBN
9788363860455
Format
170x240
Stron
80
Okładka
twarda
Zobacz także
chat Komentarze (0)