Ucz się szybciej, na miarę XXI wieku  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Ucz się szybciej, na miarę XXI wieku

Colin Rose , Malcolm J. Nicholl

Książka skupia się na metodach przyspieszonego uczenia się, adaptacji do zmieniających się warunków życia zawodowego i społecznego, oferując narzędzia do efektywnego zapamiętywania, kreatywnego myślenia oraz szybkiego dostosowywania się do nowej wiedzy i wyzwań XXI wieku.

59,99 zł Brutto

57,13 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 120 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ucz się szybciej, na miarę XXI wieku - Logos Oficyna Wydawnicza - Colin Rose, Malcolm J. Nicholl

Założyciel i prezes angielskiej firmy Accelerated Learning Systems oraz członek zarządu stowarzyszenia Campaign for Learning, działającego pod patronatem rządu brytyjskiego, współtworzył krajową sieć ośrodków edukacji rodziców. Jest autorem książki "Ucz się szybciej, na miarę XXI wieku", która sprzedała się w ponad 400 tysiącach egzemplarzy w Wielkiej Brytanii i USA (polskie wydanie ukazało się w 2003 roku). Ponadto stworzył program "Master it Faster", sprzedany w ponad 250 tysiącach egzemplarzy, który koncentruje się na umiejętności uczenia się dorosłych, podnoszeniu ich kompetencji i adaptacji do nowych warunków pracy.

Rose specjalizuje się także w programach przyspieszonej nauki języków obcych. Jest współautorem programu "Zabawy fundamentalne", wspierającego wszechstronny rozwój dzieci do 6. roku życia, oraz autorem programu "Champs" dla uczniów w wieku od 10 do 16 lat, wdrożonego w ponad 45 procentach szkół w Wielkiej Brytanii.

Doradza wielu uniwersytetom i firmom, takim jak Motorola, Xerox, IBM, Avon Cosmetics, Nestlé Rowntree, PricewaterhouseCoopers oraz Procter & Gamble. Wykłada na konferencjach i sympozjach na całym świecie, a także jest najczęściej cytowanym badaczem w książce "Rewolucja w uczeniu" autorstwa Gordona Drydena i Jeannette Vos.

Żyjemy w społeczeństwie wiedzy, jednak ta wiedza w zastraszającym tempie się starzeje i ciągle trzeba sięgać po nową: uczyć musimy się przez całe życie. Dzisiejsi studenci przygotowują się do zawodów, które znikną za kilka lat, w ich miejsce powstaną nowe, o których nic jeszcze nie wiemy. Futurolodzy przewidują, że przeciętny człowiek będzie zmieniał kilkakrotnie w ciągu życia nie tylko miejsce pracy, ale wręcz zawód. Znaczy to, iż ci, co posiądą wiedzę, jak się skutecznie i szybko uczyć, jednocześnie "posiądą ziemię". Dlatego ta książka jest rodzajem współczesnego kamienia filozoficznego, który otwiera drzwi do przyszłości.
Robert Kozak
Prezes Brian Tracy International Polska

"Dzisiaj największe źródło bogactwa znajduje się między twoimi uszami. Tym bogactwem jest potęga mózgu..." (Brian Tracy). W książce tej znajdziesz wyniki badań czołowych naukowców świata, zebrane przez nieprzeciętny umysł syntetyzujący i porządkujący wiedzę na temat umiejętności korzystania z własnego umysłu. Jak się uczyć, żeby umieć korzystać z tej wiedzy – oto pytanie XXI wieku, na które musisz znać odpowiedź.
Anna Hryniewicz
Prezes Edukacji Pro Futuro Sp. z o.o.

Książka zmieniła mój obraz szkoły. Dziś wiem, że zrozumienie funkcjonowania mózgu człowieka i możliwości jego rozwoju stanowi klucz do efektywnego uczenia się. Polecam tę książkę wszystkim, którym zależy na czasie i skuteczności własnej pracy.
Katarzyna Lotkowska
Dyrektor zarządzający Fundacji Instytut Nowoczesnej Edukacji

Świat szybko się zmienia. Nie możemy dziś nauczyć się na zapas tego, co będzie nam potrzebne za trzydzieści lat, ale możemy opanować umiejętność lepszego zapamiętywania i twórczego myślenia, by sprostać oczekującym nas wyzwaniom. Pomoże nam w tym ta książka, prezentująca sześciostopniowy system przyspieszonego, skutecznego uczenia się - MASTER Mind.

Szczegóły
9788386941315
Wydawnictwo
Logos Oficyna Wydawnicza
Autor
Colin Rose
Malcolm J. Nicholl
Data premiery
2003
ISBN
9788386941315
Format
145x205
Stron
390
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35979
Zobacz także
chat Komentarze (0)