Uczę się poprawnie wymawiać głoskę cz z Foczką Ninką  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę cz z Foczką Ninką

Hanna Duda

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę cz z Foczką Ninkąjest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które nie wymawiają poprawnie głoski [cz]....

15,30 zł Brutto

14,57 zł Netto

18,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 18,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 15,30 zł
check W magazynie
tag_faces 31 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę cz z Foczką Ninką
jest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które nie wymawiają poprawnie głoski [cz]. Publikacja będzie przydatna dla logopedów, pedagogów, nauczycieli i rodziców pracujących z dziećmi, u których głoska [cz] pojawiła się spontanicznie lub została wywołana przez logopedę w izolacji (jako pojedynczy dźwięk). Nadal jednak często bywa wymawiana źle, szczególnie w trudniejszych do wyartykułowania wyrazach bądź gdy dziecko chce powiedzieć coś szybko i jest podekscytowane.

Uczę się poprawnie wymawiać z Foczką Ninką to seria książeczek logopedycznych. Proponowany materiał językowy opracowany został zgodnie z metodyką pracy logopedycznej i jest poparty długoletnim doświadczeniem zawodowym Autorki. Profesjonalnie dobrane zadania służą stymulacji rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mogą być bardzo przydatne do organizowania metodycznych zabaw językowych z dziećmi, u których występuje opóźnienie rozwoju mowy, zaburzenie artykulacji czy nieutrwalona wymowa tak zwanych głosek trudnych.

Szczegóły
Harmonia
9788371347634
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Hanna Duda
Data premiery
2015
ISBN
9788371347634
Format
A4
Stron
96
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)