Uczę się poprawnie wymawiać głoskę dż z Foczką Ninką  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę dż z Foczką Ninką

Hanna Duda

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę dż z Foczką Ninkąjest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które nie wymawiają poprawnie głoski...

8,50 zł Brutto

8,10 zł Netto

10,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 10,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 8,50 zł
Czas do końca rabatu: 9 dni
check W magazynie
tag_faces 17 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Uczę się poprawnie wymawiać głoskę dż z Foczką Ninką
jest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które nie wymawiają poprawnie głoski [dż]. Publikacja będzie przydatna dla logopedów, pedagogów, nauczycieli i rodziców pracujących z dziećmi, u których głoska [dż] pojawiła się spontanicznie lub została wywołana przez logopedę w izolacji (jako pojedynczy dźwięk). Nadal jednak często bywa wymawiana źle, szczególnie w trudniejszych do wyartykułowania wyrazach bądź gdy dziecko chce powiedzieć coś szybko i jest podekscytowane.

Uczę się poprawnie wymawiać z Foczką Ninką to seria książeczek logopedycznych. Proponowany materiał językowy opracowany został zgodnie z metodyką pracy logopedycznej i jest poparty długoletnim doświadczeniem zawodowym Autorki. Profesjonalnie dobrane zadania służą stymulacji rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Mogą być bardzo przydatne do organizowania metodycznych zabaw językowych z dziećmi, u których występuje opóźnienie rozwoju mowy, zaburzenie artykulacji czy nieutrwalona wymowa tak zwanych głosek trudnych.

Szczegóły
Harmonia
9788371347641
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Hanna Duda
Data premiery
2015
ISBN
9788371347641
Format
A4
Stron
44
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)