Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem - klasa 1, część 1  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem - klasa 1, część 1

Lucyna Bzowska , Renata Kownacka

Propozycje zabaw i metod aktywizujących

25,00 zł Brutto

23,81 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 50 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Pierwsza część z serii "Uczymy się bawiąc z Naszym Elementarzem" oparta jest na pedagogice zabawy, ściśle zintegrowana z nowym elementarzem, kierowana do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zarówno tych doświadczonych jak i zaczynających pracę z klasą pierwszą. Zaletą tej pozycji jest kompatybilność (uzupełnianie się, spójność) z każdym podręcznikiem obecnym na rynku wydawniczym w Polsce, gdyż zawiera typowe dla pierwszoklasisty kręgi zainteresowań.

W książce zawarto wiele propozycji zabaw, wierszyków, piosenek, tańców, działań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej. Uzupełnieniem całości są scenariusze uroczystości klasowych, szkolnych, wycieczek, spotkań integracyjnych z rodzicami, zebrań. Książkę oparto na cyklu "Uczymy się bawiąc", ale treści zostały znacznie rozszerzone i dostosowane do nowego elementarza. Zaletą publikacji jest także jej układ - to zbiór propozycji metod aktywizujących, które wybiera sam nauczyciel, zależnie od możliwości i specyfiki klasy.

Publikacja jest nieocenioną pomocą dla wszystkich uwikłanych w zmiany podręcznikowe pedagogów, pragnących prowadzić atrakcyjne zajęcia dostosowane do specyfiki rozwoju dzieci sześcio- i siedmioletnich.

Szczegóły
Klanza
9788388644665
Wydawnictwo
Klanza
Autor
Lucyna Bzowska, Renata Kownacka
Data premiery
2014
ISBN
9788388644665
Format
B5
Stron
148
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)