uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka)  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka)

Anna Lubner-Piskorska

Na tę pozycję składa się teczka i książka. Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Przewodnik zawiera ponad 60 propozycji wykorzystania materiałów z teczki. Jest on dostosowany do terapii logopedycznej, ale po niewielkich zmianach te same zabawy można wykorzystać do innego rodzaju zajęć.

36,12 zł Brutto

34,40 zł Netto

42,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 42,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 36,13 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 72 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Na tę pozycję składa się teczka i książka. Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Ogółem jest to blisko 300 rysunków, które można wykorzystać w dowolny sposób. Materiały są podzielone na: podstawowy zestaw obrazków, historyjkę obrazkową, labirynty, układanki, grę planszową i wycinanki. Rysunki zawierają się w trzech grupach tematycznych: cukiernia, ogród i piraci.

Przewodnik zawiera ponad 60 propozycji wykorzystania materiałów z teczki. Jest on dostosowany do terapii logopedycznej, ale po niewielkich zmianach te same zabawy można wykorzystać do innego rodzaju zajęć.

Wielką zaletą proponowanych materiałów są nieograniczone możliwości wykorzystania. Zabawy proponowane przez autorkę można przekształcać, dostosowując je do potrzeb dziecka, warto też wymyślać inne, nowe. Wśród proponowanych przez autorkę są liczne gry planszowe (z planszami układanymi z obrazków), gry manualne, układanki typu puzzle o różnym stopniu trudności, kolorowanki i wiele innych.

Szczegóły
Harmonia
9788371343964
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Lubner-Piskorska
Data premiery
2010
ISBN
9788371343964
Format
A4
Stron
100+48
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)