uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

uniLOGO 1 - zestaw uniwersalnych pomocy do wykorzystania przez logopedów, terapeutów i nauczycieli (teczka + książka)

Anna Lubner-Piskorska

Na tę pozycję składa się teczka i książka. Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Przewodnik zawiera ponad 60 propozycji wykorzystania materiałów z teczki. Jest on dostosowany do terapii logopedycznej, ale po niewielkich zmianach te same zabawy można wykorzystać do innego rodzaju zajęć.

36,12 zł Brutto

34,40 zł Netto

42,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 42,50 zł
check W magazynie
tag_faces 72 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Na tę pozycję składa się teczka i książka. Teczka zawiera karty z ilustracjami do powielenia. Ogółem jest to blisko 300 rysunków, które można wykorzystać w dowolny sposób. Materiały są podzielone na: podstawowy zestaw obrazków, historyjkę obrazkową, labirynty, układanki, grę planszową i wycinanki. Rysunki zawierają się w trzech grupach tematycznych: cukiernia, ogród i piraci.

Przewodnik zawiera ponad 60 propozycji wykorzystania materiałów z teczki. Jest on dostosowany do terapii logopedycznej, ale po niewielkich zmianach te same zabawy można wykorzystać do innego rodzaju zajęć.

Wielką zaletą proponowanych materiałów są nieograniczone możliwości wykorzystania. Zabawy proponowane przez autorkę można przekształcać, dostosowując je do potrzeb dziecka, warto też wymyślać inne, nowe. Wśród proponowanych przez autorkę są liczne gry planszowe (z planszami układanymi z obrazków), gry manualne, układanki typu puzzle o różnym stopniu trudności, kolorowanki i wiele innych.


Szczegóły
Harmonia
9788371343964
Producent
Harmonia
Autor
Anna Lubner-Piskorska
Data premiery
2010
ISBN
9788371343964
Format
A4
Stron
100+48
Zobacz także
uniLOGO 2 - zeszyt drugi, zdanie i tekst

Jest to druga część serii uniLOGO adresowanej do logopedów, terapeutów oraz nauczycieli. uniLOGO 2 może być wykorzystywane niezależnie lub jako uzupełnienie...

14,45 zł
17,00 zł
chat Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Wierszyki logopedyczne do powtarzania i kolorowania

Zbiór krótkich, rymowanych wierszyków z ilustracjami do kolorowania, który w atrakcyjny sposób wspiera ćwiczenia poprawnej wymowy u dzieci. Idealny do zabawy i nauki jednocześnie.

9,99 zł
Dziennik obserwacji rozwoju dziecka w wieku 0-3 lat. Wczesna interwencja logopedyczna

Praktyczny dziennik stworzony do systematycznego monitorowania rozwoju dziecka od urodzenia do 3. roku życia. Zawiera czytelne formularze i karty obserwacji wspierające ocenę motoryki, komunikacji, funkcji oralnych oraz postępów terapeutycznych. Niezastąpione narzędzie dla specjalistów i rodziców pracujących z najmłodszymi dziećmi.

41,40 zł
46,00 zł
Łamigłówki i zabawy logopedyczne

Książka, która pomaga dzieciom z trudnościami w wymowie. Zadania w formie zabawy angażują dzieci i pomagają im doskonalić poprawną wymowę oraz oddech. Bawiąc się razem z dzieckiem, można wzmocnić jego wiarę we własne możliwości.

9,99 zł
Słucham i mówię. Ćwiczenia komunikacji językowej dla seniorów

Zeszyt ćwiczeń wspierający seniorów w rozwijaniu komunikacji, płynności mówienia i sprawności poznawczych. Proste zadania pomagają wzmacniać głos, pamięć oraz pewność w codziennych rozmowach, stanowiąc cenne uzupełnienie terapii i domowego treningu.

72,52 zł
74,00 zł
Gdzie E było? Samogłoski ustne, nr 2

Książeczka przeznaczona jest dla małych dzieci. Stanowi część drugą serii pomagającej zapamiętać wygląd i brzmienie tym razem samogłoski E. 

13,05 zł
15,00 zł
Pies sekwencyjny - sekwencje słuchowe

Ćwiczenia uwagi słuchowej dla dzieci trzy, cztero i pięcioletnich. Ćwiczenia słuchowe zostały przygotowane dla dzieci; rozpoczynających naukę języka

82,80 zł
92,00 zł