Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"

Elżbieta Buczyńska

Drugie wydanie książki "Uroczystości szkolnych" to zbiór różnorodnych utworów, wierszy, scenariuszy i piosenek, które zostały zebrane w jednym miejscu. Książka jest odpowiedzią na prośby nauczycieli i stanowi przydatny poradnik do organizowania szkolnych uroczystości. Zawiera zarówno znane, jak i nowe materiały, które mogą być wykorzystywane przez nauczycieli przez wiele lat, pomagając tworzyć wyjątkowe chwile na szkolnych uroczystościach.

39,90 zł Brutto

38,00 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 80 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Drugie, rozszerzone wydanie „Uroczystości szkolnych” to zbiór starych i nowych utworów zebranych w jednej książce. To wiersze i scenariusze drukowane dotąd w pojedynczych wydaniach. Piosenki nagrywane przez lata na wielu płytach. Opowiadania i bajki zamieszczane w różnych czasopismach. To także utwory nowe. Nigdzie wcześniej niepublikowane.

Książka jest odpowiedzią na liczne prośby nauczycieli, którzy sugerowali, że dobrze by było, gdyby wszelkie potrzebne materiały znalazły się w „jednym miejscu”. Żeby powstał swego rodzaju poradnik ułatwiający organizowanie szkolnych uroczystości, dzięki któremu można byłoby w znacznym stopniu uniknąć żmudnych i czasochłonnych poszukiwań potrzebnego na daną okazję repertuaru.

Wydawnictwa zawierające scenariusze przedstawień, zbiory wierszy czy piosenek, zawsze cieszą się wielką popularnością. Oferowane treści nigdy nie przestają być aktualne. Można je przekazywać kolejnym pokoleniom, ponieważ co rok spotykamy się w szkole z nowymi dziećmi. Z dziećmi, które dopiero zaczynają poznawać świat.

Szczegóły
Fosze
9788375861419
Wydawnictwo
Fosze
Autor
Elżbieta Buczyńska
Data premiery
2019
ISBN
9788375861419
Format
145x205
Stron
212
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)