Inscenizacje i uroczystości

W dziale dotyczącym inscenizacji i uroczystości można znaleźć również poradniki oraz gotowe scenariusze zajęć dla szkół i przedszkoli. Poradniki zawierają różnorodne pomysły na zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne, a także na organizację różnych uroczystości, takich jak Dzień Mamy, Dzień Ojca, Halloween, czy też Boże Narodzenie. Poradniki te zawierają również wskazówki dotyczące dekoracji, strojów, rekwizytów oraz innych elementów potrzebnych do zorganizowania zabawy lub uroczystości.

Gotowe scenariusze zajęć to kompleksowe propozycje zajęć, które obejmują szczegółowy opis aktywności, potrzebnych materiałów oraz sugestie dotyczące prowadzenia zajęć. Scenariusze te są opracowywane z myślą o różnych grupach wiekowych oraz tematach, takich jak nauka języków obcych, nauka matematyki, zajęcia artystyczne, czy też zajęcia edukacyjne dotyczące historii lub nauki przyrody.

Dzięki temu działowi sklepu internetowego, nauczyciele i opiekunowie mają dostęp do gotowych propozycji zajęć oraz narzędzi, które pomogą im w przygotowaniu ciekawych i atrakcyjnych dla dzieci zajęć.

Baśnie dla przedszkolaków
W magazynie
Scenariusze inscenizacji kukiełkowych do przedstawienia dzieciom z konspektami zajęć, szablonami postaci i audiobookiem.
35,00 zł
Piękna nasza Polska cała
W magazynie
Zbiór scenariuszy zajęć i uroczystości o charakterze patriotycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym.
49,00 zł
Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"
W dostawie
Drugie, rozszerzone wydanie „Uroczystości szkolnych” to zbiór starych i nowych utworów zebranych w jednej książce. To wiersze i scenariusze drukowane dotąd...
34,65 zł