Inscenizacje i uroczystości

W dziale dotyczącym inscenizacji i uroczystości można znaleźć również poradniki oraz gotowe scenariusze zajęć dla szkół i przedszkoli. Poradniki zawierają różnorodne pomysły na zabawy, konkursy, zajęcia plastyczne, a także na organizację różnych uroczystości, takich jak Dzień Mamy, Dzień Ojca, Halloween, czy też Boże Narodzenie. Poradniki te zawierają również wskazówki dotyczące dekoracji, strojów, rekwizytów oraz innych elementów potrzebnych do zorganizowania zabawy lub uroczystości.

Gotowe scenariusze zajęć to kompleksowe propozycje zajęć, które obejmują szczegółowy opis aktywności, potrzebnych materiałów oraz sugestie dotyczące prowadzenia zajęć. Scenariusze te są opracowywane z myślą o różnych grupach wiekowych oraz tematach, takich jak nauka języków obcych, nauka matematyki, zajęcia artystyczne, czy też zajęcia edukacyjne dotyczące historii lub nauki przyrody.

Dzięki temu działowi sklepu internetowego, nauczyciele i opiekunowie mają dostęp do gotowych propozycji zajęć oraz narzędzi, które pomogą im w przygotowaniu ciekawych i atrakcyjnych dla dzieci zajęć.

Nowy
Coś się kończy, coś zaczyna. Scenariusz na zakończenie przedszkola
W magazynie
Publikacja Agnieszki Loski to kompletny scenariusz na zakończenie przedszkola. Zawiera teksty piosenek, propozycje scenografii oraz opis przebiegu występu. Na płycie CD znajduje się 12 piosenek z towarzyszącymi podkładami muzycznymi, idealnych do wykorzystania podczas pożegnalnego występu. Scenariusz obejmuje wspomnienia, plany na przyszłość oraz wyrazy wdzięczności dla nauczycieli i rodziców.
40,00 zł
Teatr w przedszkolu
Wysyłka 1-3 dni
Teatr to sztuka, która pomaga rozwijać wiele istotnych umiejętności u dzieci, takich jak pewność siebie, kontrola emocji, praca zespołowa, kreatywność i wiele innych. Gry i zabawy teatralne prezentowane w książce są doskonałym narzędziem dla początkujących nauczycieli, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu tych życiowych umiejętności. Sztuka teatralna ma ogromny wpływ na rozwój osobisty i społeczny dzieci oraz dorosłych.
18,00 zł
-15%
Baśnie dla przedszkolaków
W magazynie
Scenariusze inscenizacji kukiełkowych do przedstawienia dzieciom z konspektami zajęć, szablonami postaci i audiobookiem.
29,75 zł
35,00 zł
-15%
Piękna nasza Polska cała
W magazynie
Zbiór scenariuszy zajęć i uroczystości o charakterze patriotycznym dla dzieci w wieku przedszkolnym.
41,65 zł
49,00 zł
Uroczystości szkolne "Na cztery pory roku"
Wysyłka 1-3 dni
Drugie wydanie książki "Uroczystości szkolnych" to zbiór różnorodnych utworów, wierszy, scenariuszy i piosenek, które zostały zebrane w jednym miejscu. Książka jest odpowiedzią na prośby nauczycieli i stanowi przydatny poradnik do organizowania szkolnych uroczystości. Zawiera zarówno znane, jak i nowe materiały, które mogą być wykorzystywane przez nauczycieli przez wiele lat, pomagając tworzyć wyjątkowe chwile na szkolnych uroczystościach.
39,90 zł
Scenariusze przedstawień dla dzieci
Wysyłka 1-3 dni
Dziewięć inspirujących scenariuszy przedstawień, dzięki którym dzieci odkryją magię teatru.
32,99 zł
Wiersze i inscenizacje dla przedszkolaków na cały rok
Wysyłka 1-3 dni
To zbiór wierszy i inscenizacji stworzony specjalnie dla przedszkolaków, oferujący krótkie i zabawne utwory na różne okazje. Teksty te nie tylko bawią, ale także uczą i angażują dzieci do odkrywania świata wokół nich. Można je wykorzystać zarówno w przedszkolu, jak i do nauki i rozrywki w domu.
33,60 zł
Scena pięknego gestu. Scenariusze przedstawień teatralnych dla młodzieży
Wysyłka 1-3 dni
Książka oferuje zbiór inscenizacji teatralnych dla starszych uczniów szkoły podstawowej, stanowiących atrakcyjną formę nauczania języka polskiego i warsztatów teatralnych. Inscenizacje angażują znane postacie literatury szkolnej w nowe, istotne opowieści, pobudzając wyobraźnię i refleksję uczniów. Publikacja jest skierowana do nauczycieli, pedagogów i wychowawców, poszukujących innowacyjnych metod nauczania.
33,60 zł
Teatr młodego aktora
Wysyłka 1-3 dni
Zbiór scenariuszy przedstawień o różnorodnej tematyce, autorstwa nauczycielki teatru, które zdobyły uznanie zarówno wśród młodzieży, jak i nauczycieli.
19,55 zł