Widzę cię, słyszę cię 2. Ćwiczenia słuchu fonematycznego dla małych dzieci  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Widzę cię, słyszę cię 2. Ćwiczenia słuchu fonematycznego dla małych dzieci

Anna Grochowska

Pomoc przeznaczona jest do nauki różnicowania w mowie i w piśmie spółgłosek dźwięcznych i bezdźwięcznych: f–w, fi–wi, p–b, pi–bi (z uwzględnieniem pozycji głoski w wyrazie: w nagłosie i śródgłosie) oraz do utrwalania poprawnej wymowy tych spółgłosek.

26,35 zł Brutto

25,10 zł Netto

31,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 31,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 26,35 zł
check W magazynie
tag_faces 53 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Widzę cię, słyszę cię 2 to zestaw materiałów obrazkowo-wyrazowych umożliwiających rozwijanie słuchu fonematycznego. Pomoc przeznaczona jest do nauki różnicowania w mowie i w piśmie spółgłosek dźwięcznych i bezdźwięcznych: f–w, fi–wi, p–b, pi–bi (z uwzględnieniem pozycji głoski w wyrazie: w nagłosie i śródgłosie) oraz do utrwalania poprawnej wymowy tych spółgłosek. Teczka zawiera ponad 180 obrazków ilustrujących słowa, w których występują ćwiczone głoski. Do materiału obrazkowego dołączono karty z etykietami do wycięcia oraz przykładowe zestawy ćwiczeń.

Pomoc została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, u których występują zaburzenia słuchu fonematycznego i nieprawidłowa wymowa głosek opozycyjnych. Z materiałów mogą korzystać logopedzi, pedagodzy, nauczyciele przedszkolni oraz rodzice pragnący pomóc dziecku w rozwijaniu i usprawnianiu słuchu fonematycznego, a także w doskonaleniu artykulacji i pisowni wyżej wymienionych głosek.

Szczegóły
Harmonia
9788371348235
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Anna Grochowska
Data premiery
2016
ISBN
9788371348235
Format
A4+A5
Stron
24 karty+12 stron
Okładka
teczka
Zobacz także
chat Komentarze (0)