Wzory i obrazki. Program rozwijający percepcję wzrokową. Ćwiczenia. Poziom podstawowy  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wzory i obrazki. Program rozwijający percepcję wzrokową. Ćwiczenia. Poziom podstawowy

Marianne Frostig , David Horne

Ćwiczenia do zadań składające się z trzech poziomów trudności (podstawowy, średni i zaawansowany) mają na celu doskonalenie percepcji wzrokowej u dzieci, a także rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i orientacji przestrzennej. Ćwiczenia na poziomie zaawansowanym integrują zdolności percepcyjne z wymaganiami stawianymi dzieciom w nauce szkolnej.

33,50 zł Brutto

27,24 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 67 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Program Wzory i Obrazki składa się z trzech zeszytów z ćwiczeniami dla dzieci, które są podzielone na trzy poziomy trudności:

  • podstawowy,
  • średni,
  • zaawansowany.

Oprócz zeszytów, program zawiera również trzy podręczniki, które dostarczają instrukcji dotyczących ćwiczeń znajdujących się w zeszytach. Dzięki temu dziecko może w prosty sposób zrozumieć, jak wykonywać poszczególne zadania i rozwijać swoje umiejętności percepcyjne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz orientację przestrzenną.

Wzory i obrazki

Niniejsze ćwiczenia do zadań są kompleksowym wyborem, który angażuje wszystkie aspekty percepcji wzrokowej na danym poziomie trudności. Zalecamy korzystanie z nich w celu doskonalenia percepcji wzrokowej, która jest ważnym aspektem dojrzałości szkolnej dzieci.

Percepcja wzrokowa

Ćwiczenia na poziomie podstawowym skupiają się przede wszystkim na zadaniach rozwijających koordynację wzrokowo-ruchową. Na poziomie średnim skupiamy się na zadaniach związanych z orientacją przestrzenną, natomiast na poziomie wyższym skupiamy się głównie na zadaniach integrujących umiejętności percepcyjne z wymaganiami stawianymi dzieciom w nauce szkolnej.

Szczegóły
9788385512370
Wydawnictwo
Pracownia Testów Psychologicznych
Autor
Marianne Frostig, David Horne
ISBN
9788385512370
Format
A4
Stron
80
Okładka
miękka
Nr katalogowy
11434
Rok wydania
2019
Zobacz także
chat Komentarze (0)