Wzory i obrazki. Program rozwijający percepcję wzrokową. Podręcznik. Poziom podstawowy  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Wzory i obrazki. Program rozwijający percepcję wzrokową. Podręcznik. Poziom podstawowy

Marianne Frostig , David Horne

Podręcznik "Wzory i obrazki" to materiał dla dzieci na poziomie podstawowym, który poprawia percepcję wzrokową poprzez różnorodne ćwiczenia. Oprócz wzorów, podręcznik zawiera również instrukcje do ćwiczeń fizycznych i zabaw, które mają na celu zapewnienie dziecku wszechstronnego rozwoju.

21,50 zł Brutto

20,48 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 43 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Wzory i obrazki. Program rozwijający percepcję wzrokową" to podręcznik dla dzieci na poziomie podstawowym, który zawiera różnorodne ćwiczenia mające na celu poprawienie ich zdolności do percepcji wzrokowej.

Wzory i obrazki

Podręcznik ten zawiera instrukcje do ćwiczeń, które znajdują się w zeszycie dla dziecka. Ćwiczenia te są bardzo ważne, ponieważ zdolność do spostrzegania wzorów na płaszczyźnie jest kluczowa w wielu zadaniach typu "papier - ołówek", a także w nauce czytania i pisania.

Percepcja wzrokowa

W podręczniku znajdują się również instrukcje do ćwiczeń fizycznych oraz zabaw, które są równie ważne dla dziecka. Udział w takich aktywnościach nie tylko poprawia kondycję fizyczną dziecka, ale także wzmacnia jego zdolności poznawcze i społeczne. Warto pamiętać, że rozwój dziecka powinien uwzględniać zarówno aktywności intelektualne, jak i fizyczne, aby zapewnić mu wszechstronny rozwój.

Szczegóły
9788360733332
Wydawnictwo
Pracownia Testów Psychologicznych
Autor
Marianne Frostig, David Horne
ISBN
9788360733332
Format
A4
Stron
24
Okładka
miękka
Nr katalogowy
11437
Rok wydania
2012
Zobacz także
chat Komentarze (0)