ABC afazji
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

ABC afazji

Katarzyna Wnukowska

Niniejsza publikacja to rodzaj poradnika dla wszystkich, którzy z problemami afazji stykają się na co dzień, a także dla tych, którzy chcą poznać bliżej...

16,92 zł Brutto

16,11 zł Netto

19,90 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 9,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 8,08 zł
check W magazynie
tag_faces 34 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Niniejsza publikacja to rodzaj poradnika dla wszystkich, którzy z problemami afazji stykają się na co dzień, a także dla tych, którzy chcą poznać bliżej istotę tego zaburzenia.

Autorka w rzeczowy i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest afazja, opisuje jej przyczyny, rodzaje i przejawy, ilustrując te wiadomości przykładami wypowiedzi pacjentów. Przedstawia również problemy, z jakimi muszą się zmierzyć afatycy oraz ich bliscy w codziennym życiu, i podpowiada, jak pokonywać takie trudności. Cenne są informacje dotyczące rodzajów i przebiegu terapii, a także porady, u jakich specjalistów oraz w jakich placówkach można uzyskać wsparcie i fachową pomoc medyczną lub prawną. Czytelnik znajdzie tu też ćwiczenia wspomagające i usprawniające zdolności komunikacyjne osób z afazją oraz słowniczek najważniejszych pojęć dotyczących zaburzeń mowy.

Poradnik z pewnością będzie cenną pozycją dla afatyków, ich rodzin, opiekunów, a także dla tych, którzy na co dzień współpracują z osobami cierpiącymi na zaburzenia mowy.

Szczegóły
Harmonia
9788371346477
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Katarzyna Wnukowska
Data premiery
2013
ISBN
9788371346477
Format
A5
Stron
72
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)