Afazja

-15%
ABC afazji. Zestaw ćwiczeń
Wysyłka 1-3 dni
Publikacja zawiera zadania pomocne w usprawnianiu zdolności komunikacyjnych osób z afazją.
21,25 zł
25,00 zł
-2%
Liczę i rozumiem - Ćwiczenia kalkulii - praca z tekstem
Wysyłka 1-3 dni
Zeszyt stanowi wsparcie dla pacjentów z zaburzeniami komunikacji i poznawczymi, szczególnie tych, którzy mają trudności z matematyką. Zawiera różnorodne ćwiczenia, aktywizujące procesy poznawcze oraz umiejętności przydatne w codziennym życiu. Zbiór tekstów jest dostosowany do różnych poziomów trudności, umożliwiając stopniowe odzyskiwanie sprawności.
47,04 zł
48,00 zł
-2%
Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Część 4
W magazynie
Seria ćwiczeń językowych została stworzona specjalnie dla dzieci z afazją, które mają trudności z rozumieniem i wyrażaniem się językowo. Część 4 skupia się na różnorodnych zadaniach, takich jak rozwijanie umiejętności rozumienia wyrazów, budowania zdań, czytania sylab i operacji myślowych. Instrukcje dołączone do każdego zadania mają na celu wspomaganie terapeutów i rodziców w prowadzeniu skutecznych ćwiczeń.
63,70 zł
65,00 zł
-15%
Znów mówię 4. Ćwiczenia językowe do terapii afazji
Wysyłka 1-3 dni
Książka zawiera nowe ćwiczenia terapii logopedycznej dla osób z afazją mowy, które pomagają w tworzeniu komunikatów językowych i stymulują procesy poznawcze.
22,95 zł
27,00 zł
-15%
Dzielę i łączę litery, sylaby, wyrazy
W magazynie
Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.Tekst opisuje publikację zawierającą różnorodne ćwiczenia usprawniające funkcje językowe i poznawcze, dedykowane osobom z zaburzeniami językowymi oraz dzieciom i młodzieży. Zadania mają na celu poprawienie koncentracji uwagi, percepcji, koordynacji ruchowej i myślenia matematycznego.
16,92 zł
19,90 zł
-2%
Afazja. Ćwiczenia językowe dla dzieci. Część 3
W magazynie
Publikacja oferuje różnorodne ćwiczenia, które pomagają usprawnić umiejętności językowe, czytanie, zapamiętywanie, myślenie kategoryzacyjne i ruch ręki. Każde ćwiczenie jest opisane w szczegółowy sposób dla terapeuty lub rodzica, by umożliwić efektywną i skuteczną pracę z dzieckiem.
63,70 zł
65,00 zł
Gesty artykulacyjne
Wysyłka 1-3 dni
Książka przeznaczona jest dla dzieci z wadami wymowy, opóźnieniem rozwoju mowy, alalią, afazją, uszkodzeniem słuchu, a także w sytuacji zaburzeń słuchu fonemowego i trudności w nauce czytania.
20,00 zł
-2%
Afazja. Praca z tekstem. Część 2
W magazynie
Ćwiczenia przeznaczone dla osób dorosłych, które utraciły zdolność rozumienia i posługiwania się językiem na skutek uszkodzenia mózgu.
56,84 zł
58,00 zł
-15%
Wykreślanki 2
W magazynie
Zbiór ćwiczeń dla młodzieży i dorosłych z trudnościami językowymi.
21,25 zł
25,00 zł
-15%
Afatyk w domu. Pokój
W magazynie
Terapia pacjenta z zaburzeniami funkcji poznawczych.
19,55 zł
23,00 zł
-2%
Ćwiczenia operacji myślowych. Część 3
Wysyłka 1-3 dni
Ćwiczenia są przeznaczone dla osób, które mają trudności z przetwarzaniem i porządkowaniem informacji. Polecane są dla młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych z zaburzeniami komunikacji językowej.
134,26 zł
137,00 zł
-2%
Mów mi, jak mam to powiedzieć! Ćwiczenia do terapii dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej
W magazynie
To pakiet ćwiczeń dla dzieci z zaburzeniami mowy, który pomaga im rozwijać umiejętności językowe poprzez naśladowanie naturalnych etapów nabywania języka. Ćwiczenia są dostosowane do różnych poziomów trudności i zawierają ilustrowane słowa i zdania, ułatwiające zrozumienie i zapamiętywanie. Przeznaczone są dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, afazją/dysfazją dziecięcą, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, niedosłuchem, głuchotą oraz niepełnosprawnością intelektualną. Mogą również być pomocne dla rodziców dzieci rozwijających się prawidłowo.
142,10 zł
145,00 zł