Moje dziecko się złości. Droga do spokoju w rodzinie pełnej emocji  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Moje dziecko się złości. Droga do spokoju w rodzinie pełnej emocji

Małgorzata Stańczyk

Książka oferuje rodzicom praktyczne wskazówki, jak radzić sobie z emocjami dziecka, szczególnie ze złością. Zawiera porady dotyczące wspierania dzieci, zapobiegania agresywnym zachowaniom i odbudowy kontaktu po trudnych sytuacjach. Przekazuje wiedzę w sposób prosty, empatyczny i szanujący rodziców, pomagając im znaleźć spokój i zrozumienie w trudnych momentach.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Moje dziecko się złości. Droga do spokoju w rodzinie pełnej emocji - Mamania - Małgorzata Stańczyk

Książka z serii "Mamania pierwszy kontakt", która powinna znaleźć się na półce każdego rodzica. Praktyczny poradnik uspokaja rodziców rozzłoszczonych dzieci i pomaga im radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Dlaczego dzieci się złoszczą? Jak je wspierać w radzeniu sobie z trudnymi emocjami? Małgorzata Stańczyk, ceniona psycholożka i autorka licznych publikacji dla rodziców, w swojej najnowszej książce uspokaja rodziców rozzłoszczonych dzieci i pomaga im radzić sobie z codziennymi wyzwaniami:

  • jak dostrzec głęboką rolę złości?
  • jak wspierać złoszczące się dziecko?
  • czy można pomóc przed napadem złości?
  • jak odbudować kontakt po trudnej sytuacji?
  • nie dopuszczać do agresywnych zachowań?

Poradnik dla rodziców - Moje dziecko się złości

To książka napisana z głęboką empatią dla rodziców, która pokazuje, że nawet po burzliwych momentach w domu może zapanować spokój.

Rodzice, którzy sięgną po tę książkę, znajdą to, czego szukają. Konkretną wiedzę podaną w prosty i przystępny sposób. Ciepło i ukojenie. Kontakt ze specjalistą, który nie straszy i nie ocenia. Który traktuje każdego rodzica z uważnością i życzliwością. Książki Gosi czyta mi się zawsze jak listy od kogoś, kto chce mnie wesprzeć i towarzyszyć mi w moich trudnościach.
Agnieszka Stein, psycholożka, autorka książek dla rodziców

Kiedy dziecko się złości, najbardziej potrzebuje spokoju dorosłych. Źródło tego spokoju znajdziecie w tej książce. Jest tu wiedza podana w uporządkowany i prosty sposób, odniesienie do konkretnych "sytuacji z życia", ale - co ważne - jest też szacunek dla rodziców, empatia i miejsce na to, by zaopiekować się swoją bezradnością.
Joanna Szulc, psycholożka, redaktorka, mama

Wspieranie złoszczącego się dziecka przypomina poruszanie się po polu najeżonym minami. Tymczasem Gosia w swojej książce zabiera zmęczonych, zmartwionych i sfrustrowanych rodziców na kojący spacer i pomaga zobaczyć trudności z nowej, wspierającej perspektywy, przy tym hojnie obdarowuje ich empatią, spokojem oraz masą konkretnych i pomocnych wskazówek na regulację złości Serdecznie polecam!
Katarzyna Kalinowska, psycholożka, autorka projektu Przystanek Relacja

W natłoku rad i wskazówek ta książka będzie nieocenionym wsparciem. Autorka wyposaża czytelnika w narzędzia do wspierania dziecka w przeżywaniu złości. Teorię przekazuje w formie klarownych i rzetelnych wyjaśnień. Na finał pozostawia z przynoszącą ulgę myślą - "Wiem, jak reagować".
Monika Sobkowiak, znana jako Pani Monia, nauczycielka, edukatorka, neurologopeda

"Mamania. Pierwszy kontakt" to seria książek, które powinny znaleźć się na półce każdego rodzica. Do stworzenia serii zaproszono osoby, które w prosty i jasny sposób przekazują wiedzę na najróżniejsze tematy: od jedzenia po wychowanie. To książki zwięzłe, praktyczne, przedstawiające w wyczerpujący sposób najważniejsze zagadnienia.

Szczegóły
Mamania
9788368021349
Wydawnictwo
Mamania
Autor
Małgorzata Stańczyk
Data premiery
2024
ISBN
9788368021349
Format
125x195
Stron
128
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35712
Zobacz także
chat Komentarze (0)