Trauma u twojego dziecka  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Trauma u twojego dziecka

Melissa Goldberg-Mintz

Poradnik oferuje wsparcie w leczeniu traumy u dzieci, podkreślając rolę relacji rodzic-dziecko. Dostarcza praktycznych wskazówek oraz technik terapeutycznych, pomagając dzieciom odzyskać siłę i równowagę po trudnych doświadczeniach.

45,90 zł Brutto

43,71 zł Netto

51,00 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 51,00 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 92 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Trauma u twojego dziecka. Rozpoznaj objawy i wspieraj w powrocie do zdrowia - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego - Melissa Goldberg-Mintz

Pomóż dziecku odzyskać siłę, radość i równowagę w życiu.

Priorytetem dla każdego rodzica jest zapewnienie dzieciom bezpiecznego i wspierającego środowiska, w którym mogą się rozwijać. Ale co się dzieje, gdy życie rzuca im wyzwanie w postaci traumatycznego wydarzenia? Wypadki, katastrofy przyrodnicze, pobyt w szpitalu czy utrata bliskiej osoby mogą wywołać głęboki kryzys psychiczny. Jakie zachowania są naturalną reakcją na trudne doświadczenia, a jakie sygnalizują poważniejsze problemy?

Melissa Goldberg Mintz, terapeutka traumy i zaburzeń przywiązania, odpowiada na te pytania i oferuje opiekunom wsparcie oraz praktyczne wskazówki. Prowadzi rodziców przez proces identyfikacji, zrozumienia i leczenia skutków traumy u dzieci, a także opisuje różne metody i techniki terapeutyczne. Podkreśla przy tym znaczenie relacji rodzic-dziecko w procesie zdrowienia. Książka zawiera podpowiedzi, jak podołać trudnościom i wyzwaniom wychowawczym pojawiającym się w trakcie leczenia.

Poradnik dla rodziców - Trauma u twojego dziecka

Trauma u twojego dziecka jest nie tylko poradnikiem dla rodziców, ale też cennym źródłem wiedzy dla pedagogów i terapeutów pracujących z młodzieżą.

Trauma może mieć najróżniejsze oblicza. Rożne mogą być jej przyczyny, różnie przeżywane mogą być towarzyszące jej emocje i tak samo różne mogą być sposoby na jej przepracowanie. Warto wiedzieć o nich jak najwięcej! Trauma u twojego dziecka to inspirująca lektura dla wszystkich dorosłych, którzy chcą pomóc dzieciom odnaleźć drogę do zdrowia psychicznego i emocjonalnej równowagi. Obowiązkowa w naszej współczesnej codzienności.
Małgorzata Gołota, dziennikarka i autorka książki Żyletkę zawsze noszę przy sobie

Melissa Goldberg Mintz

PhD, jest psycholożką kliniczną oraz adiunktem w Baylor College of Medicine w Houston. Angażuje się w upowszechnianie skutecznych metod leczenia dzieci, nastolatków i osób dorosłych, które przeżyły traumę.

Szczegóły
9788323353812
Wydawnictwo
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Autor
Melissa Goldberg-Mintz
Data premiery
2024
ISBN
9788323353812
Format
155x235
Stron
256
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35711
chat Komentarze (0)