Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki

Eliza Szeliga-Kraus

Zestaw muzycznych rozruszanek to 10 piosenek i 30 zabaw, które wspierają rozwój przedszkolaków poprzez ruch i muzykę. Każda aktywność ma na celu integrację grupy, rozwój motoryki oraz poprawę nastroju, tworząc inspirujące i radosne doświadczenia edukacyjne.

30,60 zł Brutto

29,14 zł Netto

36,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 29,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 24,65 zł
check W magazynie
tag_faces 61 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Muzyczne rozruszanki nie tylko na poranki - Bliżej Przedszkola - Eliza Szeliga-Kraus

"Muzyczne rozruszanki..." to zestaw 10 piosenek i 30 różnorodnych zabaw, stworzonych z pasją do edukacji przez muzykę, ruch i zabawę. Nauka w wieku przedszkolnym powinna być nie tylko skuteczna, ale także radosna i inspirująca. Publikacja opiera się na tym przekonaniu. Każda proponowana aktywność ma na celu rozwijanie motoryki, integrowanie małych społeczności przedszkolnych oraz poprawę nastroju.

Znajdziecie tu pomysły idealne nie tylko na poranki, ale także na każdy inny moment, gdy dzieci potrzebują zintegrowania poprzez aktywności muzyczno-ruchowe. Piosenki są dostosowane do pór roku i miesięcy, a do każdej z nich zaproponowano trzy zabawy:

  • ćwiczenia ruchowe przy muzyce z elementami tańca,
  • aktywności do piosenki lub recytowanego tekstu (m.in. masażyki, zabawy paluszkowe i matematyczne),
  • dodatkowe działania inspirowane treścią.

Niektóre z zabaw mogą Wam być znajome, gdyż książka bazuje na materiałach opublikowanych w miesięczniku "BLIŻEJ PRZEDSZKOLA", jednak teraz ich głównym punktem są piosenki, a nie tylko rymowanki. Różnorodność propozycji sprawia, że "Muzyczne rozruszanki" będą urozmaicać codzienne zajęcia, stanowiąc doskonałą bazę do kompleksowych zajęć zgodnych z podstawą programową. Każda zabawa poprzedzona jest krótkim opisem celów rozwojowych, łączących aspekty motoryczne, językowe, społeczne i emocjonalne.

Eliza Szeliga-Kraus

– nauczycielka i animatorka, autorka rozwijających zabaw i piosenek dla dzieci. Od 2013 roku dzieli się swoimi pomysłami jako Pani Eliza (w ramach placówki doskonalenia nauczycieli CE DobEdu) na szkoleniach online i stacjonarnych w całej Polsce. Prowadzi klubik dla najmłodszych, a także aktywnie współpracuje z Akademią Edukacji BLIŻEJ PRZEDSZKOLA jako edukator. Idzie własną drogą, na której łączy energię, kreatywność i skuteczność z pasją do poznawania nowych osób i miejsc. Wierzy, że osoby pracujące z najmłodszymi dziećmi budują fundament przyszłego społeczeństwa. Jej energetyczne zabawy są wiatrem w nauczycielskie żagle i wywołują szerokie uśmiechy na dziecięcych buziach.

Szczegóły
9788367101790
Wydawnictwo
Bliżej Przedszkola
Autor
Eliza Szeliga-Kraus
Data premiery
2024
ISBN
9788367101790
Format
158x235
Stron
40
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35663
Zobacz także
chat Komentarze (0)