Płomyczek uczy się ziać ogniem  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Płomyczek uczy się ziać ogniem

Wioleta Piróg

Płomyczek, mały smoczy bohater bez skrzydeł, pokazuje, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą do osiągnięcia celu. Dzięki miłości rodziny i własnej determinacji uczy się ziać ogniem, zadziwiając wszystkich wokół. Ta bajka inspiruje do przezwyciężania trudności i pokonywania własnych ograniczeń.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Płomyczek uczy się ziać ogniem - Za Górami - Wioleta Piróg

Płomyczek uczy się ziać ogniem to kontynuacja bajki Wyjątkowy smok Płomyczek. Smoczy maluch, który urodził się bez skrzydeł i nie potrafi latać – jak wszystkie smoki – i tym razem uczy nas, że niepełnosprawność można przezwyciężać. Choć nie jest to łatwe. Jego rówieśnicy myślą, że Płomyczek jest gorszy, inny. Czasem tak samo myśli też sam Płomyczek.

Tym razem nie tylko dzięki ogromnej miłości i wsparciu rodziny, ale również poprzez ambicję oraz wytrwałość i konsekwencję w działaniu nasz bohater zadziwia otoczenie. Jak zakończyła się jego nauka ziania ogniem? Rodzice i dzieci – przeczytajcie tę bajkę wspólnie!

Wioleta Piróg

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, dziennikarka. Autorka książek: Wyjątkowy smok Płomyczek, Płomyczek uczy się ziać ogniem, Płomyczek i Stokrotka, Vivaja. Swoją pierwszą książkę napisała i wydała na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Częstochowie, a inspiracją do jej powstania była jej niepełnosprawna córeczka, Olisia. Uwielbia spotkania z dziećmi, podczas których promuje czytelnictwo i szerzy przesłanie ze swoich bajek, że każdy jest wyjątkowy, a "inny", nie znaczy "gorszy". Prowadzi zajęcia w przedszkolach na podstawie swoich własnych książek. Mieszka w Tychach ze swoim mężem i dziećmi: Lenką, Nikosiem i Olisią.

Szczegóły
Za Górami
9788396130310
Wydawnictwo
Za Górami
Autor
Wioleta Piróg
Data premiery
2021
ISBN
9788396130310
Format
220x220
Stron
36
Okładka
twarda
Nr katalogowy
35710
Zobacz także
chat Komentarze (0)