Płomyczek i Stokrotka  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Płomyczek i Stokrotka

Wioleta Piróg

Płomyczek, smok bez skrzydeł, marzy o tańcu z koleżanką Stokrotką na szkolnym balu. Mimo obaw, udowadnia swoją wartość, a Stokrotka odkrywa, że jego odmienność jest zaletą.

34,90 zł Brutto

33,24 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Płomyczek i Stokrotka - Za Górami - Wioleta Piróg

Płomyczek i Stokrotka to trzecia część przygód małego smoka, który – choć urodził się bez skrzydeł i nie potrafi latać jak rówieśnicy – jest wyjątkowy.

W najnowszej odsłonie tej smoczej historii Płomyczek obdarza uczuciem koleżankę Stokrotkę. Marzy, żeby zatańczyć z nią na szkolnym balu. Jednocześnie martwi się, że nie znajdzie w jej oczach uznania. Przecież nie ma skrzydeł…

Pewne zdarzenie udowodni jednak, że Stokrotka może polegać na Płomyczku. Okaże się, że nie zawsze piękno wewnętrzne idzie w parze z tym zewnętrznym. Stokrotka zrozumie w porę, że odmienność Płomyczka nie jest powodem do wstydu.

Wioleta Piróg

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, dziennikarka. Autorka książek: Wyjątkowy smok Płomyczek, Płomyczek uczy się ziać ogniem, Płomyczek i Stokrotka, Vivaja. Swoją pierwszą książkę napisała i wydała na rzecz Hospicjum dla Dzieci w Częstochowie, a inspiracją do jej powstania była jej niepełnosprawna córeczka, Olisia. Uwielbia spotkania z dziećmi, podczas których promuje czytelnictwo i szerzy przesłanie ze swoich bajek, że każdy jest wyjątkowy, a "inny", nie znaczy "gorszy". Prowadzi zajęcia w przedszkolach na podstawie swoich własnych książek. Mieszka w Tychach ze swoim mężem i dziećmi: Lenką, Nikosiem i Olisią.

Szczegóły
Za Górami
9788396130327
Wydawnictwo
Za Górami
Autor
Wioleta Piróg
Data premiery
2022
ISBN
9788396130327
Format
220x220
Stron
36
Okładka
twarda
Nr katalogowy
35708
Zobacz także
chat Komentarze (0)