Przygody króliczka Barta i sówki Kui. Bajki sensoryczne  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Przygody króliczka Barta i sówki Kui. Bajki sensoryczne

Patrycja Bielecka-Zdyb

Książka zawiera zbiór piętnastu bajek sensorycznych, które stymulują zmysły dzieci poprzez opisy doświadczeń związanych z dotykiem, smakiem, węchem i słuchem. Oprócz rozrywki, promuje rozwój mowy, umiejętności motorycznych i empatii. Adresowana głównie do pedagogów, terapeutów i rodziców, oferuje cenne wskazówki i inspiracje do pracy z dziećmi, wykorzystując kolorowe postacie i łatwo dostępne przedmioty.

24,65 zł Brutto

23,48 zł Netto

29,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 29,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 24,65 zł
check W magazynie
tag_faces 49 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Przygody króliczka Barta i sówki Kui - Bajki sensoryczne - Harmonia - Patrycja Bielecka-Zdyb

"Przygody króliczka Barta i sówki Kui" to niezwykły zbiór bajek sensorycznych, które przenoszą nas do magicznego świata pełnego przygód i niespodzianek. Dodatkowo, książka stanowi piękny przykład wartości przyjaźni, miłości oraz radości płynącej z dzielenia czasu ze sobą. Każda z piętnastu opowieści nie tylko zapewnia wspaniałą rozrywkę, ale także stymuluje zmysły dziecka i wspiera jego rozwój w różnych obszarach. 

W trakcie czytania maluchy mają okazję do:

  • Stymulacji wszystkich zmysłów, w tym węchu, dotyku, smaku i słuchu, dzięki wyjątkowym doświadczeniom opisanym w bajkach.
  • Rozwoju mowy poprzez bogaty język i różnorodne sytuacje przedstawione w historiach.
  • Kształtowania umiejętności planowania motorycznego podczas wykonywania zaproponowanych w książce zabaw.
  • Ćwiczenia uwagi słuchowej poprzez aktywne słuchanie i reagowanie na dźwięki opisane w tekście.
  • Nauki rozumienia emocji poprzez identyfikację uczuć bohaterów i przeżycie z nimi różnych sytuacji.

Bajki sensoryczne

Książka adresowana jest do pedagogów specjalnych, terapeutów integracji sensorycznej, nauczycieli przedszkoli oraz rodziców, niezależnie od tego, czy ich dziecko rozwija się harmonijnie, czy z niepełnosprawnościami. Każdy znajdzie w niej cenne wskazówki i inspiracje do pracy z dziećmi.

W zabawach proponowanych w książce wykorzystywane są łatwo dostępne przedmioty, takie jak instrumenty muzyczne, naczynia, warzywa, owoce, nasiona i zioła, co sprawia, że można je łatwo przeprowadzić zarówno w domu, jak i w przedszkolu. Dodatkowym atutem są kolorowe postacie króliczka Barta i sówki Kui, które można wyciąć z okładki i wykorzystać do uatrakcyjnienia wspólnej lektury.

Patrycja Bielecka-Zdyb

– oligofrenopedagog i terapeutka integracji sensorycznej. Przez osiem lat pracowała z osobami dorosłymi z niepełnosprawnościami, a od 2016 roku jest nauczycielką w przedszkolach integracyjnych. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych stanowi terapia dzieci ze spektrum autyzmu. W swojej pracy koncentruje się na nawiązywaniu relacji z dziećmi z ASD w celu rozwijania ich umiejętności emocjonalno–społecznych. Miłośniczka podróży, ziół ogrodowych, książek i słodkich wypieków.

Szczegóły
Harmonia
9788383094755
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Patrycja Bielecka-Zdyb
Data premiery
2024
ISBN
9788383094755
Format
B5
Stron
68
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35533
Zobacz także
chat Komentarze (0)