Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia

Zbigniew Przyrowski

Pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej, praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii.

75,52 zł Brutto

71,92 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 151 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia

Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia to pierwsze w Polsce tak obszerne opracowanie tematyki integracji sensorycznej. Autor publikacji, Zbigniew Przyrowski, przedstawia nie tylko założenia teoretyczne metody integracji sensorycznej, ale daje również praktyczne wskazówki dotyczące badania dzieci i prowadzenia terapii.

Z książki można dowiedzieć się jakie są typowe objawy zaburzeń IS u różnych grup dzieci:

  • niemowląt,
  • dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się,
  • dzieci z ADHD,
  • niektórymi zespołami genetycznymi,
  • dzieci ze spektrum autyzmu.

Książka kierowana jest nie tylko do młodych terapeutów integracji sensorycznej, ale również do wszystkich specjalistów pracujących z dziećmi, a chcących poznać główne założenia metody integracji sensorycznej. Znajdą w niej również wskazówki do organizacji pracy nauczyciele szkolni i przedszkolni.

Zachęcamy również do zapoznania się z tą publikacją rodziców, którzy chcą być bardziej świadomi tego jak powinno wyglądać badanie ich dzieci, w co powinna być wyposażona sala do terapii integracji sensorycznej, albo jakie są główne przejawy ryzyka zaburzeń integracji sensorycznej.

Integracja sensoryczna. Teoria, diagnoza, terapia

jest wynikiem wielu lat doświadczeń autora w pracy z dziećmi, przeglądu literatury i wykładów prowadzonych dla studentów i uczestników kursów integracji sensorycznej. Jest fascynującą lekturą wprowadzającą w tajemnice procesów sensorycznych leżących u podstaw rozwoju człowieka.

Szczegóły
9788393478408
Wydawnictwo
Empis & Sensum Mobile
Autor
Zbigniew Przyrowski
Data premiery
2019
ISBN
9788393478408
Format
150x210
Stron
332
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32977
Zobacz także
chat Komentarze (0)