Puszka. Dobre rozmowy na ważne tematy  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Puszka. Dobre rozmowy na ważne tematy

Magdalena Wegner-Jezierska

Fascynujący zestaw narzędzi dla młodych ludzi w wieku 12–20 lat, który doskonale sprawdzi się podczas spotkań, takich jak trening umiejętności społecznych czy rodzinne dyskusje. Zawiera 360 pytań dotyczących istotnych tematów, zasady dobrej dyskusji i puszki z losowymi pytaniami. To narzędzie promujące empatię, tolerancję i rozwijające umiejętności społeczne.

42,07 zł Brutto

40,07 zł Netto

49,50 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 49,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 42,08 zł
check W magazynie
tag_faces 84 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Prezentujemy fascynujący i prosty zestaw narzędzi, który doskonale sprawdzi się podczas różnych form spotkań, takich jak trening umiejętności społecznych, lekcje wychowawcze, socjoterapia, terapia indywidualna czy rodzinne dyskusje w domu. Ta publikacja, oparta na koncepcji znanej jako puszka Pandory, została stworzona z myślą o młodych ludziach w wieku 12–20 lat.

Puszka. Dobre rozmowy na ważne tematy

Zestaw ten zawiera:

  1. Zeszyt z instrukcjami, wskazówkami dla moderatora grupy oraz komentarzem do każdego omawianego tematu.
  2. 360 pytań dotyczących 12 istotnych tematów, takich jak emocje, rodzina, zdrowie, cele, różnorodność, przemoc, śmierć itp.
  3. Zestaw startowy z 30 zasadami dobrej dyskusji.
  4. Puszka, którą uczestnicy spotkania samodzielnie składają, a z której losują pytania.

Jak działa "Puszka"? Członkowie grupy losują pytania, odczytują je na głos, a następnie dzielą się swoimi odpowiedziami. Moderator wspiera dyskusję, zadając dodatkowe pytania, kwestionując, lub zachęcając innych członków grupy do wypowiedzi.

Praca z "Puszką" to nie tylko nauka umiejętności dyskusji czy trening wyrażania swoich myśli przed grupą, ale także sposób na budowanie więzi między uczestnikami, rozwijanie umiejętności empatii oraz promowanie tolerancji i szacunku wobec różnych perspektyw.

Magdalena Wegner-Jezierska

doktor nauk humanistycznych i psycholog, jest autorką poradników dla rodziców i opiekunów. Posiada długoletnie doświadczenie w terapii psychologicznej dzieci i młodzieży oraz prowadzeniu grup treningu umiejętności społecznych dla osób z trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji. Współpracuje z placówkami edukacyjnymi, szkoląc kadry pedagogiczne i rodziców. Tworzy również programy rozwijające kompetencje społeczne uczniów. Prywatnie jest żoną i matką sześciorga dzieci.

Szczegóły
Harmonia
9788383093796
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Magdalena Wegner-Jezierska
Data premiery
2023
ISBN
9788383093796
Format
A4
Stron
40 kart kolorowych w bloku, zeszyt A4 (16 stron), puszka
Okładka
teczka
Nr katalogowy
35262
Zobacz także
chat Komentarze (0)