Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia dysleksji. Grafomotoryka. Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

Irena Sosin (pod red.) , Marzena Krzysztof-Zarzycka , Grażyna Dorodzińska

Seria "Terapia dysleksji" przeznaczona jest do pracy korekcyjno-kompensacyjnej z uczniami szkół podstawowych. Karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru trudności grafomotorycznych.

49,90 zł Brutto

47,52 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 100 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Seria "Terapia dysleksji" powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin. Przeznaczona jest do pracy korekcyjno-kompensacyjnej z uczniami szkół podstawowych.

Karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru trudności grafomotorycznych. Jasno pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty podczas prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

W publikacji:

  • 100 kart pracy na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

Praca zbiorowa pod redakcją Ireny Sosin.

Irena Sosin - psycholog, pedagog kliniczny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych, wieloletnia praktyka kliniczna. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Dyrektor do spraw merytorycznych Instytutu Kształcenia Podyplomowego w Centrum Diagnozy i Terapii "Eirene".

Szczegóły
Forum
9788376967899
Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin (pod red.), Marzena Krzysztof-Zarzycka, Grażyna Dorodzińska
Data premiery
2013
ISBN
9788376967899
Format
A4
Stron
104
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)