Terapia dysleksji. Koncentracja uwagi. Karty do samodzielnej pracy w domu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Terapia dysleksji. Koncentracja uwagi. Karty do samodzielnej pracy w domu

Irena Sosin

Zeszyt zawiera karty pracy z obszaru zaburzeń koncentracji uwagi. Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że pozycja...

40,40 zł Brutto

38,48 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 81 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Zeszyt zawiera karty pracy z obszaru zaburzeń koncentracji uwagi.

Przejrzystość oraz wysoki poziom merytoryczny zamieszczonego materiału sprawiają, że pozycja stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania w treningu zaburzeń koncentracji uwagi uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z dysleksją rozwojową.

Zeszyt do samodzielnej pracy w domu może służyć jako element terapii utrwalającej zdobyte przez dziecko umiejętności. Stanowi uzupełnienie zeszytu "Koncentracja uwagi. Ćwiczenia i karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych".

Praca zbiorowa pod redakcją Ireny Sosin.

Irena Sosin - psycholog, pedagog kliniczny, terapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta, specjalista w zakresie diagnozy i terapii zaburzeń neurorozwojowych, wieloletnia praktyka kliniczna. Honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Dyrektor do spraw merytorycznych Instytutu Kształcenia Podyplomowego w Centrum Diagnozy i Terapii "Eirene".

Szczegóły
Forum
9788376968377
Wydawnictwo
RAABE (FORUM)
Autor
Irena Sosin
Data premiery
2013
ISBN
9788376968377
Format
A4
Stron
56
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)