Dyspraktyczna Łucja  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dyspraktyczna Łucja

Marta Wiśniewska

Książeczka przedstawia świat widziany oczami dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej.

18,40 zł Brutto

17,52 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 37 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Dyspraktyczna Łucja

Książka została napisana z myślą o dzieciach, które nie potrafią powiedzieć swoim rodzicom, nauczycielom co czują mając trudności z zaplanowaniem i wykonywaniem różnych zadań ruchowych.

Dyspraktyczna Łucja to dziewczynka, która ma problemy z płynnym i efektywnym działaniem. W efekcie tego ma kłopoty z codziennymi czynnościami (czynności samoobsługowe, nauka, zabawa), bo stale pozostaje w tyle. Bywa smutna, nie lubi się bawić z innymi dziećmi, bo zawsze czuje się od nich gorsza i słabsza.

Dyspraktyczna Łucja to druga, po Sensorycznym Brunie, książeczka przedstawiająca świat widziany oczami dziecka z zaburzeniami integracji sensorycznej.

Mam nadzieję, że książka przybliży rodzicom, terapeutom i nauczycielom problemy dzieci z dyspraksją oraz wspomoże ich w budowaniu środowiska rozwojowego skrojonego na miarę potrzeb tych dzieci.

Marta Wiśniewska - dr n. humanistycznych w zakresie pedagogiki, pedagog specjalny - oligofrenopedagog, logopeda, instruktor i terapeuta metody integracji sensorycznej.

Szczegóły
9788395017605
Wydawnictwo
Empis & Sensum Mobile
Autor
Marta Wiśniewska
Data premiery
2018
ISBN
9788395017605
Format
145x210
Stron
30
Okładka
miękka
Nr katalogowy
32984
Zobacz także
chat Komentarze (0)