Co uczucia robią nocą?  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Co uczucia robią nocą?

Tina Oziewicz

Książka odkrywa nocne życie emocji - jedne śpią spokojnie, inne nie mogą zasnąć, a jeszcze inne bawią się całą noc. W piękny i poetycki sposób przypomina o znaczeniu uczuć i zachęca do lepszego ich poznania, co pozwala nam zbliżyć się do samych siebie.

39,90 zł Brutto

38,00 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 80 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Co uczucia robią nocą? Dwie Siostry - Tina Oziewicz

Odkąd odkryto świat uczuć, coraz więcej osób stara się go zgłębić. Ale czy ktokolwiek wie, co dzieje się w nim... nocą? Trzeci tom bestsellerowej serii zapoczątkowanej książką "Co robią uczucia?".

Co to za stworki? Małe, śmieszne i takie pękate i puchate, że chciałoby się je wyściskać! (No… może nie wszystkie). Na pewno je znacie! To uczucia.

Co robią nocą? Śpią? Niektóre tak. Na przykład Szczęście ma głęboki sen. W łóżkach? O, niekoniecznie! Beztroska śpi w hamaku. Są też takie uczucia, które niespokojnie przewracają się z boku na bok, bo nie mogą zasnąć. I mnóstwo takich, które wcale nie chcą spać, bo mają ciekawsze zajęcia!

Emocje - Książka dla dzieci

W natłoku codziennych spraw często zaniedbujemy emocje. Tina Oziewicz i Aleksandra Zając przypominają nam o nich – poetycko, czule i z niebywałym wdziękiem. Zajrzyjcie do świata uczuć, żeby je lepiej poznać. Dzięki temu zbliżycie się także do samych siebie.

Szczegóły
Dwie Siostry
9788381504447
Wydawnictwo
Dwie Siostry
Autor
Tina Oziewicz
Data premiery
2023
ISBN
9788381504447
Format
210x270
Stron
66
Okładka
twarda
Nr katalogowy
35720
Ilustracje
Aleksandra Zając
Zobacz także
chat Komentarze (0)