Gdy babcia zapomina...  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Gdy babcia zapomina...

Paul Russell

Podnosząca na duchu historia, która pomoże dzieciom zrozumieć, dlaczego ukochana babcia czy ukochany dziadek coraz częściej zapominają o wielu sprawach i zaczynają zachowywać się inaczej niż zwykle.

26,00 zł Brutto

24,76 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 52 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Gdy babcia zapomina...

Podnosząca na duchu historia, która pomoże dzieciom zrozumieć, dlaczego ukochana babcia czy ukochany dziadek coraz częściej zapominają o wielu sprawach i zaczynają zachowywać się inaczej niż zwykle. Rodzicom zaś ułatwi podjęcie w rodzinie szczerej rozmowy o demencji – chorobie zmieniającej naszych bliskich.

Autor tej pełnej ciepła książki z wyczuciem oswaja nas wszystkich z tym niełatwym tematem i mówi o potrzebie troszczenia się o starsze osoby dotknięte problemami z pamięcią.

Gdy babcia zapomina...

Od pewnego czasu babcia jest bardziej zapominalska niż kiedyś. Nie pamięta, jak jeździła na plażę swoim niebieskim autem ani jak rodzina spotykała się u niej na niedzielnym obiedzie. Wymyśla nowe zasady do starych gier i często chowa klucze tak, że trudno je znaleźć. Ale to nie szkodzi – cała rodzina jest przy babci i pamięta za nią…

Szczegóły
Jedność
9788381444743
Wydawnictwo
Jedność
Autor
Paul Russell
Data premiery
2022
ISBN
9788381444743
Format
260x250
Stron
24
Okładka
twarda
Nr katalogowy
33030
Zobacz także
chat Komentarze (0)