Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Poznajmy się. Gra wspierająca kompetencje społeczno-emocjonalne

Monika Strehlau-Kamińska

Gra ta, dedykowana uczniom z trudnościami w dostosowaniu zachowania i interpretacji emocji, oraz grupom socjoterapeutycznym i zespołom klasowym, ma na celu rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych. Pielęgnowanie relacji, rozwijanie samoświadomości, identyfikacja emocji i umiejętność rozwiązywania problemów są istotnymi elementami profilaktyki zdrowia psychicznego.

51,00 zł Brutto

41,46 zł Netto

60,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 60,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 51,00 zł
check W magazynie
tag_faces 102 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Ta gra została stworzona specjalnie dla uczniów, którzy mają trudności z dostosowaniem swojego zachowania i interpretacją emocji, ale również dla grup socjoterapeutycznych i klasowych zespołów w trakcie lekcji wychowawczych (od klasy IV). Jej celem jest rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych, które są niezwykle istotne dla nawiązywania relacji, współpracy i funkcjonowania w grupie.

Gra stanowi szczególne wyzwanie dla uczniów ze spektrum autyzmu, nadpobudliwością psychoruchową z deficytem uwagi oraz zaburzeniami integracji sensorycznej.

Poznajmy się

W skład zestawu wchodzą:

 • instrukcja 48 kart w czterech kategoriach:
  - Jaki jestem?;
  - Co lubię? Co mnie interesuje;
  - Co czuję?;
  - Rozwiązuję problemy
 • 12 kart specjalnych
Kompetencje społeczno-emocjonalne

Pielęgnowanie relacji, rozwijanie samoświadomości, identyfikacja emocji i umiejętność rozwiązywania problemów są kluczowymi elementami profilaktyki zdrowia psychicznego, które wymagają szczególnej uwagi i troski. W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie problemy zdrowotne psychiczne są coraz bardziej powszechne, ważne jest zrozumienie i promowanie tych umiejętności.

Monika Strehlau-Kamińska

– absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, pedagog specjalny, oligofrenopedagog, terapeuta uczniów z ASD, terapeuta pedagogiczny. Diagnosta i terapeuta w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Autorka strony Rozwijam. – o edukacji i terapii specjalnej.

Szczegóły
Harmonia
5907377431466
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Monika Strehlau-Kamińska
Data premiery
2023
ISBN
5907377431466
Format
98x130
Okładka
pudełko
Nr katalogowy
35039
Zobacz także
chat Komentarze (0)