Praca z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poradnik dla nauczyciela  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Praca z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Poradnik dla nauczyciela

Renata Naprawa , Alicja Tanajewska

Książka zawiera cenne wskazówki dla nauczycieli pomocne w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte zostały opisy deficytów rozwojowych...

45,00 zł Brutto

42,86 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 90 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis
Książka zawiera cenne wskazówki dla nauczycieli pomocne w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Zawarte zostały opisy deficytów rozwojowych z zakresu percepcji wzrokowej, słuchowej oraz motoryki małej i dużej. Znajdują się w niej propozycje metod pracy nauczycieli z uczniami z dysleksją rozwojową, trudnościami w czytaniu i pisaniu, dyskalkulią, zaburzeniami mowy, a także z dziećmi słabowidzącymi i słabosłyszącymi.

W szerokim zakresie omówiono zagadnienia dotyczące podziału zdolności oraz cech charakteryzujących uczniów uzdolnionych. Opracowano przykładowe programy edukacji: polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej oraz programy wychowania fizycznego dla zdolnych uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

W treści książki znajduje się także charakterystyka dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym z uwzględnieniem Indywidualnych Programów Edukacyjno-Terapeutycznych.

Szczegóły
Difin
9788379303236
Wydawnictwo
Difin
Autor
Renata Naprawa, Alicja Tanajewska
Data premiery
2014
ISBN
9788379303236
Format
155x230
Stron
228
Okładka
miękka
chat Komentarze (0)