Poradniki, programy zajęć

-5%
Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami
W magazynie
Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami oferuje praktyczne porady dla rodziców i nauczycieli dzieci ze specjalnymi potrzebami, pomagając im zrozumieć i wspierać rozwój tych dzieci. Opiera się na metodzie Pozytywnej Dyscypliny, promującej miłość i szacunek w wychowaniu. Autorka, Jane Nelsen, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc rodzicom radzić sobie z trudnościami i tworzyć pełne radości codzienne życie.
65,55 zł
69,00 zł
-15%
Niezbędnik pedagoga specjalnego
W magazynie
Publikacja stworzona dla nauczycieli specjalnych, zawierająca porady, wzory dokumentów i narzędzia pomocne w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Książka wspiera pedagogów w codziennych wyzwaniach i przypomina im o wartości ich pracy.
28,05 zł
33,00 zł
Od bierności do aktywności komunikacyjnej czyli AAC w pracy grupowej
W magazynie
Książka Anny Zawieruchy jest unikalnym i praktycznym źródłem autorskich rozwiązań dla osób pracujących z uczniami z trudnościami komunikacyjnymi w systemie szkolnictwa w Polsce. Zawiera gotowe pomysły na planowanie dnia, plany lekcji oraz scenariusze zajęć, co ułatwia pracę z uczniami z złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.
59,90 zł
-15%
Pozwól mu się zagubić
Wysyłka 1-3 dni
Książka dotyczy różnych aspektów samodzielności i poczucia własnej wartości u osób z niepełnosprawnością intelektualną, zawiera praktyczne porady i materiały do indywidualnej pracy oraz wywiady z ekspertami. Jest to wartościowe źródło wiedzy dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i innych osób związanych z tą grupą.
42,50 zł
50,00 zł
-2%
Choroba Alzheimera
Wysyłka 1-3 dni
45 pomysłów na aktywizację seniorów. Poradnik dla opiekunów.
54,88 zł
56,00 zł
-15%
W stronę samodzielności
Wysyłka 1-3 dni
Materiały do oceny i nauczania czynności samoobsługowych u osób z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną lub niepełnosprawnością złożoną.
72,25 zł
85,00 zł
-15%
Szkoła i zdrowie jej uczniów i pracowników
W magazynie
Kompleksowa monografia skierowana do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami dotyczącymi zdrowia uczniów, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych szkoły.
84,15 zł
99,00 zł
-15%
Mutyzm wybiórczy pisany wierszem
Wysyłka 1-3 dni
Niniejsza pozycja zawiera informacje na temat MW „z pierwszej ręki”, czyli od osoby, która sama doświadczyła tego zaburzenia lękowego.
23,80 zł
28,00 zł
-15%
Pokonać dziecięce ograniczenia
Wysyłka 1-3 dni
Jak obudzić mózg dziecka ze specjalnymi potrzebami i odmienić jego życie? Metoda Anat Baniel.
42,42 zł
49,90 zł
-15%
Uczę się samodzielności. Przewodnik dla nauczyciela
W magazynie
Poradnik umożliwi nauczycielom: zaplanowanie indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego dla swojego ucznia; monitorowanie realizacji podstawy programowej uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym; zapis tematów realizacji zajęć w dziennikach lekcyjnych.
21,17 zł
24,90 zł