Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 3 do 5 lat  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Kompletny program terapii SAZ dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od 3 do 5 lat

Julie Knapp , Carolline Turnbull

Publikacja zawiera wszystko, co jest potrzebne, żeby nauczyć dzieci umiejętności początkowych, takich jak: naśladowanie, świadomość wzrokowo-przestrzenna, umiejętności związane z mową bierną i czynną, a także umiejętności samoobsługowe.

72,25 zł Brutto

68,81 zł Netto

85,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 85,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 72,25 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 145 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Kompletny program terapii SAZ (Stosowana Analiza Zachowania, ang. Applied Behavior Analysis - ABA) stworzony dla osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w wieku rozwojowym od około trzech do pięciu lat zawiera wszystko, co jest potrzebne, żeby nauczyć dzieci umiejętności początkowych, takich jak: naśladowanie, świadomość wzrokowo-przestrzenna, umiejętności związane z mową bierną i czynną, a także umiejętności samoobsługowe.

Niniejsza książka powstała w oparciu o dowody naukowe i stanowi przewodnik dla terapeutów, jak krok po kroku wykorzystać SAZ, żeby nauczyć dziecko ponad 140 umiejętności początkowych. Program można dostosować do potrzeb i zainteresowań ucznia według wskazówek zawartych w książce.

Towarzysząca książce płyta CD zawiera materiały dydaktyczne potrzebne do przeprowadzenia programu, w tym ponad 1000 kart z kolorowymi obrazkami, wygodne wersje programów szczegółowych do wydrukowania, formularze danych oraz listy zadań. Autorki doradzają, jak stworzyć efektywne środowisko do przeprowadzenia terapii SAZ, a także prezentują wiele metod dydaktycznych, które zapewniają sukces w terapii.

Szczegóły
Harmonia
9788377441305
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Julie Knapp, Carolline Turnbull
Data premiery
2017
ISBN
9788377441305
Format
A4
Stron
584
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)