Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki. Ćwiczenia usprawniające wymowę  3
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki. Ćwiczenia usprawniające wymowę

Iwona Michalak-Widera

Celem książeczki jest usprawnienie języka i warg dla przyszłego pięknego mówienia. Prezentowane ćwiczenia należy zawsze wykonywać przed lustrem, co ułatwia kontrolę ruchów narządów mowy. 

29,39 zł Brutto

27,99 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 59 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Śmieszne minki dla chłopczyka i dziewczynki. Ćwiczenia usprawniające wymowę

Celem książeczki jest usprawnienie języka i warg dla przyszłego pięknego mówienia. Prezentowane ćwiczenia należy zawsze wykonywać przed lustrem, co ułatwia kontrolę ruchów narządów mowy. By zachęcić dziecko do sięgania po książkę, proponujemy dziecku jej współtworzenie. Redagowanie odbywa się na specjalnie przeznaczonych do tego stronach. Należy wkleić zdjęcia właściciela książeczki, tj. ćwiczącego dziecka i pomóc mu w złożeniu podpisu. Jest także miejsce na narysowanie wymyślonej własnej "minki", która nie znalazła się wśród wcześniej zaproponowanych. Najistotniejsze jest bowiem, aby praca sprawiła dziecku radość i była dla niego dobrą zabawą.

"Śmieszne minki" zostały podzielone na dwie części. Pierwszą, stanowią różnorodne propozycje "rozruszania" zarówno języka, jak i warg. Część druga to tzw. "ćwiczenia dla znudzonych".

Dzięki wykonywaniu kilku ruchów warg czy języka kolejno po sobie, zwiększa się ich stopień trudności. Na końcu książeczki znalazło się krótkie opowiadanie z wcześniej zilustrowanymi ćwiczeniami. Pozwala ono raz jeszcze utrwalić poznane dziecku ćwiczenia usprawniania warg i języka.

Szczegóły
Unikat 2
9788390893630
Wydawnictwo
Unikat 2
Autor
Iwona Michalak-Widera
Data premiery
2011
ISBN
9788390893630
Format
A5
Stron
44
Okładka
miękka
Nr katalogowy
9193
Zobacz także
chat Komentarze (0)