Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży

Iwona Michalak-Widera

Test zawiera: Kartę badania mowy i Przewodnik metodyczny do korzystania z "Karty badania mowy" i z "Kwestionariusza obrazkowego".

139,00 zł Brutto

132,38 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 278 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży

Logopedyczny test dla dzieci i młodzieży zawiera:

  • Kartę badania mowy
  • Przewodnik metodyczny do korzystania z "Karty badania mowy" i z "Kwestionariusza obrazkowego"

"Kwestionariusz obrazkowy wraz z Kartą badania mowy jest owocem moich wieloletnich doświadczeń z pracy diagnostyczno-terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą z wadami wymowy, zarówno w normie intelektualnej, jak i z obniżoną sprawnością umysłową.

Test przeznaczony jest do badania małych dzieci – od trzeciego roku życia do wieku młodzieńczego, prawidłowo rozwijających się oraz dzieci, u których rozwój psychofizyczny przebiega nieharmonijnie – od momentu, kiedy potrafią nazywać prezentowane obrazki. Dzięki naturalnemu wyglądowi desygnatów prezentowanych na poszczególnych kartach możliwe jest stosowanie kwestionariusza również w przypadku osób dorosłych.

Kwestionariusz obrazkowy możemy z powodzeniem stosować w czasie terapii logopedycznej, np. do powtarzania wyrazów z ćwiczoną głoską, układania z nimi zdań, opowiadania zmyślonych historii czy zadawania pytań i wymyślania zagadek z użyciem ilustracji zawartych na planszach.

W postępowaniu logopedycznym warto wykorzystać ilustracje pozwalające na różnicowanie głosek szeregu szumiącego, syczącego i ciszącego, także głosek [j], [l] i [r] oraz głosek dźwięcznych i bezdźwięcznych."
Iwona Michalak-Widera

Szczegóły
Unikat 2
9788392374893
Wydawnictwo
Unikat 2
Autor
Iwona Michalak-Widera
Data premiery
2017
ISBN
9788392374893
Format
A4
Stron
54
Okładka
miękka
Nr katalogowy
17178
Zobacz także
chat Komentarze (0)