Będę wielkim mówcą. Poziom 1. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Będę wielkim mówcą. Poziom 1. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka

Iwona Michalak-Widera , Katarzyna Węsierska

Znakomita propozycja zestawów ćwiczeń rozwijających kilka najważniejszych, niezbędnych, by dobrze mówić sprawności.

63,35 zł Brutto

60,33 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 127 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Będę wielkim mówcą. Poziom 1. Zabawy buzi i języka dla każdego smyka

"Książeczka Będę wielkim mówcą to znakomita propozycja zestawów ćwiczeń rozwijających kilka najważniejszych, niezbędnych, by dobrze mówić sprawności.

Na uwagę zasługuje fakt, iż autorki nie potraktowały procesu dochodzenia do opanowania pięknej mowy wybiórczo. Uświadamiają, że praca nad piękną wymową to proces złożony. Obok popularnych ćwiczeń narządów artykulacyjnych znalazły się ćwiczenia oddechowe, słuchowe, a nawet ogólnorozwojowe. Nie zapomniano również o zabawie na dobry początek, czyli szalonych minkach, tak lubianych przez dzieci i zachęcających je do dalszej pracy, a także ćwiczeniach na samogłoskach. Co ważne, opracowanie zawiera także cenny - zwłaszcza dla rodziców - krótki opis proponowanych ćwiczeń z danego zakresu i informację o możliwości wystąpienia określonych trudności.

Warto także zwrócić uwagę na piękną szatę graficzną publikacji. Niepodważalnym atutem książeczki są zdjęcia, na których dzieci prezentują ćwiczenia, co nie pozostawia wątpliwości, jak każde z nich powinno być wykonane. Autorkom udało się także pokazać, że przedmioty, które łatwo znaleźć w każdym domu, mogą urozmaicać zajęcia, a przy tym umożliwić świetną zabawę. Warto pamiętać, iż wykorzystanie nawet najprostszych pomocy pomaga dziecku dłużej skoncentrować się na zadaniu.

Książeczka Będę wielkim mówcą stanowi materiał wspomagający pracę terapeutyczną logopedów, ale także nauczycieli i rodziców podejmujących działania mające na celu jak najlepsze przygotowanie dzieci do roli dobrych mówców."
dr Agnieszka Płusajska-Otto

Szczegóły
Unikat 2
9788392768685
Wydawnictwo
Unikat 2
Autor
Iwona Michalak-Widera, Katarzyna Węsierska
Data premiery
2009
ISBN
9788392768685
Format
230x230
Stron
40
Okładka
miękka
Nr katalogowy
18679
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)