Uczę się rozumieć innych. Historyjki mentalistyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Uczę się rozumieć innych. Historyjki mentalistyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu

praca zbiorowa

Historyjki zawarte w tej publikacji będą pomocne w kształtowaniu umiejętności postrzegania innych pod kątem rozumienia relacji, w jakie wchodzą, rozpoznawania powodów, którymi się kierują, czyli rozumienia intencji i zamiarów.

31,03 zł Brutto

29,55 zł Netto

36,50 zł -15%

31,03 zł szt.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 36,50 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 31,03 zł
W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 62 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Strategie uczenia dzieci o zaburzonym rozwoju, w tym ze spektrum autyzmu, ciągle ewoluują, ale tych najbardziej efektywnych jest cały czas bardzo mało. Wśród nich są te, które wykorzystują historyjki obrazkowe. Rzeczywiście do uczenia dzieci z autyzmem mogą być one wykorzystywane, ale ważne jest, żeby były to przede wszystkim historyjki opowiadające o relacjach zachodzących pomiędzy ludźmi, w jakie zwykle wchodzimy w naturalnych, życiowych sytuacjach.

Czwarta część serii Uczę się rozumieć innych, którą trzymają Państwo w ręku, zawiera zbiór takich ilustracji - historyjek mentalistycznych. Żeby je prawidłowo ułożyć, dziecko musi posłużyć się zdolnością do mentalizowania, czyli wczuwania się w stany mentalne ich bohaterów. Mamy przekonanie, że historyjki zawarte w tej publikacji będą pomocne w kształtowaniu umiejętności postrzegania innych pod kątem rozumienia relacji, w jakie wchodzą, rozpoznawania powodów, którymi się kierują, czyli rozumienia intencji i zamiarów.

Szczegóły
Harmonia
9788380801363
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
praca zbiorowa
Data premiery
2018
ISBN
9788383093130
Format
A4
Stron
4+25 kart
Okładka
teczka
Zobacz także
chat Komentarze (0)