Afazja - odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe - zeszyt 1  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Afazja - odbudowa komunikacji. Ćwiczenia językowe - zeszyt 1

Regina Panaś

Afazja - odbudowa komunikacji to seria zeszytów ćwiczeń, które powstały w oparciu o doświadczenia autorki w pracy z osobami dotkniętymi afazją oraz chorobami...

27,90 zł Brutto

26,57 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 56 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis
Afazja - odbudowa komunikacji to seria zeszytów ćwiczeń, które powstały w oparciu o doświadczenia autorki w pracy z osobami dotkniętymi afazją oraz chorobami neurodegeneracyjnymi. Materiał w nich zawarty wspomaga procesy odpowiadające za odbudowę bądź utrzymywanie komunikacji językowej, jak również pamięć i koncentrację.

Podział zeszytów na trzy części - dostosowane do poziomu kompetencji językowej pacjentów - ułatwia indywidualizację ćwiczeń oraz pracę na różnych poziomach funkcjonowania osób dotkniętych afazją. Materiał może być wykorzystany zarówno podczas terapii logopedycznej, jak również podczas codziennych ćwiczeń w środowisku domowym pacjenta.

W części I znajdują się ćwiczenia zawierające ilustracje ułatwiające pacjentowi powiązanie wyrazów z osobą lub czynnością i stanowiące tym samym pierwszy krok w procesie odbudowy kompetencji językowej.

Szczegóły
9788363590376
Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Regina Panaś
Data premiery
2015
ISBN
9788363590376
Format
200x285
Stron
64
Okładka
miękka
Zobacz także
chat Komentarze (0)