Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2

Sylwia Gajos , Beata Bryzik

Druga część zeszytu ćwiczeń dla osób dorosłych, u których zdiagnozowano afazję spowodowaną udarem lub urazami mózgu, bądź chorobami degeneracyjnymi.

22,90 zł Brutto

21,81 zł Netto

check W magazynie
tag_faces 46 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków - część 2

Druga część zeszytu ćwiczeń dla osób dorosłych, u których zdiagnozowano afazję spowodowaną udarem lub urazami mózgu, bądź chorobami degeneracyjnymi. Ćwiczenia są oparte na materiale słowno-obrazkowym. Ich tematyka obejmuje podstawowe zagadnienia związane z życiem codziennym. Ułatwiają afatykowi i jego rodzinie terapię logopedyczną i nabywanie utraconych umiejętności.

Zawarte tu ćwiczenia logopedyczne stanowią kontynuację "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 1" i zostały pogrupowane zgodnie z najczęstszą tematyką dnia codziennego. Chory zostaje wyprowadzony poza zamknięte środowisko domowe i skonfrontowany z otoczeniem zewnętrznym.

Zadania w "Uczę się świata na nowo. Zeszyt ćwiczeń dla dorosłych afatyków. Część 2" mają pomóc mu odnaleźć się podczas zakupów w aptece, w centrum handlowym, w banku, na poczcie, podczas wizyty u lekarza... Dodatkowo zeszyt obejmuje szereg ćwiczeń narządów artykulacyjnych, z naciskiem na wymowę samogłosek, a prócz bogatego materiału ilustracyjnego w treści ćwiczeń znalazł się materiał językowy wspomagający:

  • tworzenie i rozumienie wypowiedzi,
  • powrót do czytania i pisania.
Szczegóły
9788363590246
Wydawnictwo
Wydawnictwo Edukacyjne
Autor
Sylwia Gajos, Beata Bryzik
Data premiery
2014
ISBN
9788363590246
Format
A4
Stron
64
Okładka
miękka
Nr katalogowy
26437
Zobacz także
chat Komentarze (0)