Edu-Jurczyszyn - multimedia, część 2. Program do diagnozy młodzieży i osób dorosłych o specjalnych potrzebach... (płyta CD) - 1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Edu-Jurczyszyn - multimedia, część 2. Program do diagnozy młodzieży i osób dorosłych o specjalnych potrzebach... (płyta CD)

-

Uwaga!Ze względu na specyfikę programu czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.Zamówienia realizujemy tylko i wyłącznie na przedpłatę lub płatność e...

455,00 zł Brutto

369,92 zł Netto

block Chwilowo niedostępny
tag_faces 910 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis
Uwaga!
Ze względu na specyfikę programu czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.
Zamówienia realizujemy tylko i wyłącznie na przedpłatę lub płatność elektroniczną.

Pomorskie Centrum Terapii przedstawia program do diagnozy młodzieży i osób dorosłych z upośledzeniem umysłowym. Za pośrednictwem programu można przygotować rozbudowaną diagnozę oceny funkcjonowania badanego.

PROGRAM ZAWIERA:

Procedury oceniające funkcjonowanie w zakresie: umiejętności wykonawczych, komunikatywności, adaptacji do pracy, ocenę samodzielnego funkcjonowania oraz ocenę zachowań interpersonalnych.

Ocena podopiecznego przeprowadzana jest w 3 obszarach, w tym: w obszarze bezpośredniej obserwacji diagnosty, obszarze szkoła/praca, w obszarze dom.

Druki z wyliczeniami i wykresami wyników diagnozy można wygenerować z programu po wcześniejszym wpisaniu poszczególnych not z diagnozy. Program tworzy wydruki automatycznie bez ręcznego wyliczania. Po przyciśnięciu jednego klawisza wyniki będą przygotowane w całości.

Opis do diagnozy: po wypełnieniu wszystkich not oraz uzyskaniu poszczególnych wykresów diagnostycznych, program automatycznie przygotuje również opis diagnozy odnoszący się do naniesionych wyników. W opisie znajdą się dane podopiecznego oraz podsumowanie wyników.

Wskazania do terapii: w opisie diagnozy w przypadku występowania deficytów generowane są z programu propozycje wskazań do terapii. Wskazania te można zmienić według własnych propozycji lub pozostawić wskazania wcześniej przygotowane.

Opcja drukowania: wszystkie druki diagnozy można wydrukować i stworzyć profesjonalną dokumentację podopiecznego.

Baza danych: program daje możliwość przygotowania bazy danych podopiecznego oraz archiwizacji przygotowanych diagnoz.

Placówki dla których przygotowano program:

  • Poradnie Psychologiczno-Pedagogiczne,
  • Zespoły Szkół Specjalnych - gimnazja,
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej, Środowiskowe Domy Pomocy Społecznej, Domy Pomocy Społecznej, Organizacje
Szczegóły
Wydawnictwo
Pomorskie Centrum Terapii Pedagogicznej
Autor
-
chat Komentarze (0)