Poradniki i scenariusze zajęć

-15%
Komunikacja wspomagająca i alternatywna (AAC) w praktyce logopedycznej i terapeutycznej
W magazynie
Książka skupia się na roli komunikacji wspomagającej i alternatywnej (AAC) w pracy z dziećmi mającymi trudności w komunikacji werbalnej. Praktyczne rozwiązania oraz teoretyczne podstawy przedstawione przez autorów są nieocenione dla logopedów i innych specjalistów zajmujących się terapią osób z złożonymi potrzebami komunikacyjnymi. Według recenzji dr hab. Urszuli Mireckiej, książka ta stanowi cenny materiał edukacyjny dla studentów logopedii, psychologii i pedagogiki.
50,58 zł
59,50 zł
-15%
Terapia logopedyczna - propozycje zajęć
W magazynie
Książka oferuje praktyczne wskazówki i ćwiczenia dla logopedów, nauczycieli oraz rodziców, skupiając się na różnych wadach wymowy jak sygmatyzm, rotacyzm czy jąkanie. Zawiera teoretyczną wiedzę i gotowe scenariusze pracy z dzieckiem, a także propozycje zabaw logopedycznych.
21,25 zł
25,00 zł
-15%
Neurologopedyczne studia przypadków. Pakiet (5 tomów)
Wysyłka 1-3 dni
"Neurologopedyczne studia przypadków" to wyjątkowy pakiet pięciu tomów artykułów opartych na pracach dyplomowych absolwentek Podyplomowego Studium Neurologopedii. Każdy tom prezentuje różnorodne przypadki pacjentów z zaburzeniami mowy, neurologicznymi i genetycznymi. Te studia przypadków są cennym źródłem wiedzy dla logopedów i studentów oraz ukazują wyjątkową pracę specjalistów w dziedzinie neurologopedii.
289,00 zł
340,00 zł
Zapiski z pracy logopedy
W magazynie
Publikacja skierowana jest do lekarzy, psychologów i logopedów, którzy zajmują się najmłodszymi pacjentami. Autorka podkreśla znaczenie rozwoju mowy i języka u dzieci od narodzin. Książka zawiera nowe informacje i materiały z literatury, mające na celu inspirację i zachętę dla specjalistów do przełamania trudności i wiary we własne możliwości.
40,00 zł
-15%
Skrypt logopedyczny z obrazkowym formularzem do badania mowy kontrolowanej
W magazynie
Praktyczny podręcznik dla logopedów, studentów logopedii i nauczycieli, zawierający najważniejsze informacje dotyczące diagnozy i terapii logopedycznej. Jest źródłem wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, uporządkowanej w sposób przejrzysty. Dołączony formularz do badania mowy kontrolowanej umożliwia efektywne diagnozowanie pacjentów. Przeznaczony głównie dla dzieci w wieku 4-10 lat.
50,58 zł
59,50 zł
Od bierności do aktywności komunikacyjnej czyli AAC w pracy grupowej
W magazynie
Książka Anny Zawieruchy jest unikalnym i praktycznym źródłem autorskich rozwiązań dla osób pracujących z uczniami z trudnościami komunikacyjnymi w systemie szkolnictwa w Polsce. Zawiera gotowe pomysły na planowanie dnia, plany lekcji oraz scenariusze zajęć, co ułatwia pracę z uczniami z złożonymi potrzebami komunikacyjnymi.
59,90 zł
-15%
Logopedia wieku rozwojowego
W magazynie
Książka jest specjalistycznym przewodnikiem po kluczowych dyscyplinach naukowych związanych z logopedią i zawiera praktyczne wskazówki dotyczące diagnozy i terapii zaburzeń komunikacji u dzieci. Jest skierowana do początkujących logopedów i neurologopedów, jak również do doświadczonych specjalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę.
84,15 zł
99,00 zł
Logopedia. Jak zadbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka
W magazynie
Poradnik dla rodziców, wychowawców i logopedów. Autorka przybliża poszczególne etapy rozwoju mowy. Całość uzupełniają zabawy i ćwiczenia wspierające rozwój mowy oraz utrwalanie poprawnej wymowy.
64,95 zł
-15%
Mutyzm wybiórczy pisany wierszem
Wysyłka 1-3 dni
Niniejsza pozycja zawiera informacje na temat MW „z pierwszej ręki”, czyli od osoby, która sama doświadczyła tego zaburzenia lękowego.
23,80 zł
28,00 zł
Neurologopedyczne studia przypadków. Tom 3
W magazynie
Publikacja zawiera opisy przypadków, z którymi autorki zetknęły się w swojej praktyce zawodowej: pacjentów dotkniętych jąkaniem, autyzmem, afazją, osoby z zespołem Downa,„kociego krzyku”,Nijmegen etc.
75,00 zł
-15%
Diagnoza i terapia logopedyczna małego dziecka z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (ASD)
W magazynie
W publikacji opisano dostępne na polskim rynku narzędzia (w tym również autorskie), które można wykorzystywać podczas diagnozowania logopedycznego. Recenzowana praca w sposób kompleksowy porusza problematykę diagnozowania trudności w obszarze komunikacji oraz wspierania rozwoju w tym zakresie u małych dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ang. autism spectrum disorders, ASD).
84,56 zł
99,48 zł