Poczucie sprawstwa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-5%

Poczucie sprawstwa

Małgorzata Karolczuk

Narzędzie skupiające się na rozwijaniu poczucia sprawstwa poprzez zapisywanie sytuacji na paskach samoprzylepnych, ich klasyfikację na trzy kategorie wpływu oraz ocenianie własnej możliwości wpływu. Umożliwia budowanie poczucia skuteczności, akceptacji sytuacji niezależnych od jednostki i rozwijanie wartości osobistych. Zawiera drewniane koła, listę potrzeb, przykładowe zasoby i instrukcję w formie pliku PDF, stwarzając kompleksowe wsparcie dla pracy terapeutycznej, coachingowej czy edukacyjnej z różnymi grupami wiekowymi.

242,25 zł Brutto

196,95 zł Netto

255,00 zł -5%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 255,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 229,50 zł
Czas do końca rabatu: 8 dni
check W magazynie
tag_faces 485 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Poczucie sprawstwa - MK Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego - Małgorzata Karolczuk

Przebudowanie poczucia sprawstwa to kluczowy krok w procesie wspierania Twoich klientów czy uczniów. Narzędzie to zostało starannie opracowane, by umożliwić skuteczną pracę z ludźmi w różnym wieku - zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Jego wszechstronność i efektywność sprawiają, że można je z powodzeniem wykorzystać w gabinecie terapeutycznym, szkole czy też podczas warsztatów coachingowych.

Narzędzie terapeutyczne

Podstawowe zadanie jest bardzo proste - uczestnicy zapisują konkretne sytuacje na paskach samoprzylepnych. Następnie naklejają je na drewniane koła, które reprezentują trzy kategorie: "Masz wpływ", "Nie masz wpływu" oraz "To zależy". Mogą również ocenić, jak duży jest ich wpływ na daną sytuację. Dzięki temu ćwiczeniu uczestnicy będą w stanie uświadomić sobie swoje możliwości działania, a jednocześnie nauczą się akceptować zdarzenia, na które nie mają wpływu.

To ćwiczenie wspomaga budowanie poczucia własnej skuteczności, dodając energii i motywacji do podejmowania działań. Ponadto umożliwia rozwijanie poczucia wolności oraz wartości osobistej. Dodatkową zaletą jest praca nad zasobami, które mogą zwiększać poczucie wpływu.

W zestawie "Poczucie sprawstwa" znajdziesz:

● 3 solidne drewniane koła,

● dwustronną listę potrzeb,

● 35 przykładowych zasobów,

● 1 zasobnik ze znakiem zapytania,

● elegancki niebieski woreczek na zasoby;

● praktyczny, obszerny worek jutowy do przechowywania narzędzia,

● taśmę z paskami samoprzylepnymi (długość: 5 m),

● 15 kolorowych kopert,

● instrukcję w formie pliku PDF.

Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia będziesz skutecznie wspierać swoich klientów czy uczniów w rozwijaniu ich poczucia sprawstwa. Wszystko to zaprezentowane w przyjemnej i atrakcyjnej formie!

dr Małgorzata Karolczuk

– psychoterapeuta, coach, trener rozwoju osobistego, wykładowca akademicki, pedagog, autorka licznych publikacji, członek nadzwyczajny Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Tytuł doktora nauk humanistycznych wg klasyfikacji Komitetu Badań Naukowych (pedagogika i psychologia) uzyskała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej doświadczenie zawodowe wsparte jest licznymi szkoleniami. Zaliczyła około 1000 godzin profesjonalnych szkoleń, warsztatów i kursów i nadal podnosi swoje kompetencje zawodowe. Ukończyła: 4-letni Kurs Psychoterapii Systemowej, Indywidualnej, Par, Rodzinnej i Grupowej przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Posiada Certyfikat Praktyka i Mistrza NLP ukończony w Instytucie Psycholingwistyki w Warszawie.

Szczegóły
Wydawnictwo
MK Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Autor
Małgorzata Karolczuk
Data premiery
2023
Nr katalogowy
35383
Zobacz także
chat Komentarze (0)