Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-10%

Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

Jane Nelsen , Steven Foster , Arlene Raphael

Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami oferuje praktyczne porady dla rodziców i nauczycieli dzieci ze specjalnymi potrzebami, pomagając im zrozumieć i wspierać rozwój tych dzieci. Opiera się na metodzie Pozytywnej Dyscypliny, promującej miłość i szacunek w wychowaniu. Autorka, Jane Nelsen, dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc rodzicom radzić sobie z trudnościami i tworzyć pełne radości codzienne życie.

62,10 zł Brutto

59,14 zł Netto

69,00 zł -10%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 69,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 65,55 zł
check W magazynie
tag_faces 124 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami" to nowa pozycja w bestsellerowej serii książek Pozytywnej Dyscypliny, która poświęcona jest specyficznym wyzwaniom, jakie stają przed rodzicami i nauczycielami dzieci o specjalnych potrzebach.

Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

Ta książka oferuje praktyczne rozwiązania problemów, takich jak:

  • Umiejętność spojrzenia poza medyczne diagnozy, by lepiej zrozumieć potrzeby dziecka.
  • Wiara w potencjał każdego dziecka, niezależnie od poziomu jego rozwoju.
  • Wspieranie rozwoju społecznego i umożliwianie dzieciom spotkania się z rówieśnikami.
  • Radzenie sobie z frustracją, która nieuchronnie pojawia się, kiedy dziecko sprawia trudności.
  • Wspomaganie rozwoju poczucia przynależności i znaczenia u dziecka.
  • I wiele innych praktycznych wskazówek!

Książka "Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami" pomoże Ci zrozumieć, jak postępować w codziennych sytuacjach z trudnym i kłopotliwym zachowaniem dziecka oraz jak wspierać jego rozwój i nabywanie kompetencji społecznych. Znajdziesz w niej liczne przykłady z życia rodziców i opiekunów dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Ta pozycja to obowiązkowa lektura nie tylko dla rodziców i nauczycieli, ale także dla terapeutów, którzy chcą pomóc dzieciom rozwijać swój potencjał, niezależnie od poziomu ich rozwoju.

W książce znajdziesz konkretne porady dotyczące:
  • Uwzględniania specyficznych potrzeb dziecka i jednoczesnego stawiania przed nim ambitnych wyzwań.
  • Pomagania dziecku w radzeniu sobie z gniewem, którego nie potrafi wyrazić, zwłaszcza gdy jest on w pewnym stopniu uzasadniony.
  • Umożliwiania dziecku, które ma trudności z najprostszymi codziennymi czynnościami, wniesienie znaczącego wkładu w życie rodziny.
Pozytywna Dyscyplina

to klasyczna metoda wychowawcza oparta na wzajemnej miłości i szacunku, wywodząca się z psychologii indywidualnej Alfreda Adlera.

Polskie wydanie tej książki jest możliwe dzięki wsparciu finansowemu setek rodziców, którzy doświadczyli skuteczności tej metody i przyczynili się do jej powstania poprzez crowdfundig.

Jane Nelsen

to doktor psychologii i praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w tworzeniu i szkoleniu w zakresie Pozytywnej Dyscypliny. Posiada siedmioro dzieci, dwadzieścia dwoje wnucząt i siedmioro prawnucząt, co daje jej unikalne doświadczenie w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami wychowawczymi. Dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale także sprawdzonymi metodami, które sprawią, że codzienne życie stanie się pełne radości.

Po lekturze tej książki lepiej zrozumiesz zarówno siebie, jak i swoje dziecko, i przestaniesz zastanawiać się, co jeszcze można zrobić. Już od pierwszego rozdziału przekonasz się, że zawarte w książce podejście jest intuicyjne i jednocześnie oparte na solidnych podstawach naukowych.

Czego więcej można oczekiwać od książki o wychowywaniu dzieci?

Szczegóły
9788395035258
Wydawnictwo
Pozytywna Dyscyplina
Autor
Jane Nelsen, Steven Foster, Arlene Raphael
Format
150x220
Stron
244
Okładka
miękka
Cena drukowana
nie
Zobacz także
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)