Jak sobie radzić ze złością  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jak sobie radzić ze złością

Jan Stewart

Książka ta oferuje gotowe scenariusze lekcji, karty pracy i praktyczne ćwiczenia, aby pomóc nastolatkom radzić sobie ze złością i rozwijać umiejętności panowania nad sobą. Jej celem jest nauka właściwego wyrażania złości, wykorzystując ją konstruktywnie do rozwiązywania problemów i dokonywania zmian w życiu. Zamiast szkodzić, złość może być użytecznym narzędziem.

43,00 zł Brutto

40,95 zł Netto

W dostawie
new_releases Wysyłka 1-3 dni
tag_faces 86 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

Książka ta zawiera gotowe scenariusze lekcji i ponad 40 kart pracy do kserowania dla uczniów, a także setki praktycznych ćwiczeń, których celem jest pomóc nastolatkom w radzeniu sobie ze złością i zdobyciu umiejętności panowania nad sobą.
Złość to uczucie zupełnie naturalne i wszyscy od czasu do czasu w złość wpadamy, ale nauczenie się, jak ją wykorzystać, by rozwiązać problem lub dokonać jakiejś zmiany w naszym życiu, może być sprawą trudną. Niniejsza książka dostarcza szczegółowych wskazówek i ćwiczeń, których celem jest pomóc wychowawcom i trenerom nauczyć młodzież właściwego wyrażania złości. Niech złość pomoże, nie krzywdzi. Poznajcie szybkie i łatwe sposoby rozpoznawani złości i radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Szczegóły
Fraszka Edukacyjna
9788388839634
Wydawnictwo
Fraszka Edukacyjna
Autor
Jan Stewart
Data premiery
2007
ISBN
9788388839634
Format
200x285
Stron
112
Okładka
miękka
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
chat Komentarze (0)