Niezbędnik pedagoga specjalnego  1
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-15%

Niezbędnik pedagoga specjalnego

Paulina Zając

Publikacja stworzona dla nauczycieli specjalnych, zawierająca porady, wzory dokumentów i narzędzia pomocne w pracy z dziećmi w wieku szkolnym. Książka wspiera pedagogów w codziennych wyzwaniach i przypomina im o wartości ich pracy.

28,05 zł Brutto

26,71 zł Netto

33,00 zł -15%

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 33,00 zł Najniższa obniżka 30 dni przed obniżką : 26,40 zł
check W magazynie
tag_faces 56 pkt w Programie Lojalnościowym
Opis

"Niezbędnik pedagoga specjalnego" to doskonała publikacja stworzona specjalnie dla nauczycieli specjalnych, którzy współpracują przy kształceniu dzieci w wieku szkolnym w szkołach ogólnodostępnych lub z oddziałami integracyjnymi. Ta kompleksowa książka zawiera praktyczne porady, pomocne wskazówki oraz gotowe wzory dokumentów, które mogą być wykorzystane w codziennej pracy z podopiecznymi, jak również podczas konsultacji z rodzicami.

Dzięki tej publikacji pedagodzy specjalni będą lepiej przygotowani do stawianych przed nimi wyzwań w szkole, a także przypomną sobie, jak ważna i wartościowa jest ich praca. Wszystkie zawarte w książce materiały są starannie dobranymi narzędziami, które mają na celu ułatwienie pracy pedagogów specjalnych i poprawę efektywności ich działań.

W skład tego niezwykłego "niezbędnika" wchodzą między innymi:

  • Wzór zgody na zajęcia rewalidacyjne, który pomoże w formalnym załatwieniu wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z terapią rewalidacyjną.
  • Wzór tablicy motywacyjnej, który może być wykorzystany do motywowania uczniów do osiągania lepszych wyników i zachęcania ich do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki.
  • Dzienniczek korespondencji i informacji, który umożliwia skuteczną komunikację z rodzicami, zapewniając transparentny przepływ informacji o postępach uczniów.
  • Dzienniczek obserwacji, który stanowi doskonałe narzędzie do systematycznego monitorowania i oceny postępów uczniów oraz identyfikacji ich indywidualnych potrzeb edukacyjnych.
  • Pakiet szkolnych przywilejów dla ucznia, który może być stosowany w celu wyróżnienia ucznia i motywowania go do kontynuowania pozytywnych zachowań i osiągnięć.
  • Ankieta dla rodziców dotycząca współpracy z pedagogiem specjalnym, która pozwala na poznanie opinii rodziców na temat pracy nauczyciela specjalnego i identyfikację obszarów do dalszego doskonalenia.
  • Arkusz obserwacji zachowań niepożądanych u ucznia, który ułatwia rejestrowanie, analizowanie i opracowywanie strategii działania w przypadku wystąpienia zachowań problematycznych.
  • Karty do indywidualnej pracy z uczniem, które zapewniają elastyczne narzędzia do prowadzenia dedykowanych zajęć i rozwijania umiejętności ucznia w oparciu o jego indywidualne potrzeby.
Niezbędnik pedagoga specjalnego

to kompleksowe źródło wiedzy, które wspiera pedagogów specjalnych w ich codziennej pracy. Dzięki temu, nauczyciele będą mieli łatwiejszy dostęp do praktycznych narzędzi i materiałów, które pomogą im w efektywnym wspieraniu uczniów z różnymi potrzebami edukacyjnymi.

Szczegóły
Harmonia
9788383093543
Wydawnictwo
Harmonia
Autor
Paulina Zając
Data premiery
2023
ISBN
9788383093543
Format
A4
Stron
68
Okładka
miękka
Nr katalogowy
35115
Zobacz także
chat Komentarze (0)